Kategooria: Meelelehutus

Mobiiliturul tegutseb mustmiljon väikest mängutootjat, kes üritavad kasutajaid oma konksu otsa püüda. Mis on aga saanud kunagistest suurtest mängudest, mis oma tähelendu alustasid konsoolil või PC-maailmas? Kuidas on suure masina hiiud pidanud vastu tehnoloogia arengule, mis on toonud arvutid kirjutuslaudadelt ekraanideks peopesal?

Loe edasi


10 olulist reisiäppi

Peaaegu kõigeks siin maailmas on tehtud telefonirakendus. Kuid kahjuks pole telefonis nende kõigi jaoks ruumi, osa on arendatud kehvasti ja mõni näeb lihtsalt kole välja. Tõmban küll iga reisi alguses ja ka keskel endale hunniku rakendusi, kuid edasi jäävad need tavaliselt telefoni seisma, kuniks teen nn telefoni suurpuhastust, mille käigus kõik tundmatud või kasutuseta äpid ära kustutan, fotode ja allalaaditud failide kausta tühjendan. Kui ma aga peaksin valima, mis on need rakendused, mis jäävad mu telefoni iga uue reisiseikluse ajaks ja mida ma kindlasti ära ei kustutaks, siis neid on kümme.

Loe edasi


Proovi Time-lapse'i

Netiavarustes ringi kolades võib sattuda kaunitele time-lapse videotele, kus väga lühikese aja jooksul antakse edasi pikema aja jooksul toimunu. Nii saab näha, kuidas lilleõis avaneb, päike loojub, kook ahjus valmib või pilved kiirelt üle taeva liiguvad. Võimalusi on palju ja sellist sisu on põnev vaadata. Sarnaseid kiirendatud videoid saad ise oma nutitelefoniga kerge vaevaga teha. Kuidas ja mis äpiga? Sellest peagi, kõigepealt aga natuke lähemalt time-lapse-tehnikast ja olemusest.

Loe edasi


Pitsa tele-ekraanilt

25. jaanuaril toob Telia turule uue ja unikaalse teenuse, mis võimaldab Telia TV Videolaenutusest tellida endale sobiva filmi koos suure pitsaga.

Loe edasi


Pilgud taevasse!

Seekord tahan kirjutada hoopis taevast. Sest taevas on äge! Kunagi pidi tähtede tundmiseks või planeetide leidmiseks lugema raamatuid ja õppima aru saama taevakaartidest, nüüd on see tore ajaviide võimalik ka kasutades selleks ainult oma telefoni.

Loe edasi


Laetakse postitusi