Kategooria: Meelelehutus

DJI Mavic Air on droon, mille sarnast pole varem nähtud – ülivõimast sisu peitev lennumasin, mis on napilt suurem kui Samsung Galaxy S8+. Erinevalt näiteks Phantom-seeria droonidest, mille kaasaskandmiseks on tarvis spetsiaalset seljakotti või kohvrit, mahub Air raskusteta ära kasvõi jope põuetaskusse, mis teeb drooni reisile kaasavõtmise eriti mugavaks. Mul õnnestus üks selline üheks nädalavahetuseks enda kätte saada ning järgnevalt kirjutangi oma kogemusest lennumasinaga, mida paljud on juba praegu iseloomustanud kui parimat müügil olevat drooni hobilendurile aastal 2018.

Loe edasi


Alates aastast 2007, mil Google Androidi tarkvaraga turule tuli, on see plahvatuslikult levinud ja suurema osa nutitelefonide turust enda kätte haaranud. Loomulikult on olemas ka Apple ja iOS, kuid on tõsiasi, et praeguse seisuga kasutab Androidi tarkvara u 85% kõikidest nutitelefonidest. Seega on tegemist tõesti kõigile teada ja tuntud operatsioonisüsteemiga. Küll aga ei pruugi paljud teada või teadvustada, et Androidi tarkvara võib leida veel päris mitmest seadmest. Seega teemegi tutvust seadmete ja valdkondadega, kus Androidi tarkvara ennast peidab.

Loe edasi


Pärast seda, kui Youtube eelmisel aastal tumeda disainiga laua- ja sülearvutitele välja tuli, on kasutajad lakkamatult nõudnud sama ka nutiseadmetele. Nüüd on see imeline aeg kätte jõudnud.

Loe edasi


Proovi triatloni!

MTÜ Sportlik Eesti ja Telia Eesti ootavad huvilisi rahvatriatlonile Otepääl ja Tallinnas, kus osalejatel tuleb ujuda 400 meetrit, sõita rattaga 18 kilomeetrit ja joosta 4 kilomeetrit.

Loe edasi


Võta maksimum!

Apple AirPodsi kõrvaklapid on vähehaaval muutunud üha enam kättesaadavamaks ning vähemalt minu jaoks peaksid need olema iga Apple iPhone’i omaniku soovide nimekirjas tänu oma kasutusmugavusele ja ka funktsionaalsusele. Ometi ei pruugi iga värske AirPodside omanik täpselt teadagi, milliseid võimalusi need minimalistlikud valged vidinad endas peidavad.

Loe edasi


Laetakse postitusi