Kategooria: Meelelehutus

Ekspress Meedia, Ajakirjade Kirjastuse, SL Õhtulehe ja Telia koostöös jõudis sel nädalal turule Leheriiuli teenus, mis pakub mugavat ligipääsu tuntud ajalehtedele ja ajakirjadele.

Loe edasi


Vanem põlvkond mäletab veel aega, mil transistorraadio oli kõva sõna ning see ei olnudki nagu üle-eelmisel sajandil. Tänapäeval aga on tegudeinimesel muusikakuulamiseks vaid üks vahend – nutiseade. Ning raadiot kuulavad sealt vaid need, kellel on mingil põhjusel vaja raadiot kuulata. Või need, kes veel ei tea sellistest suurepärastest rakendustest nagu Spotify, Apple Music jms. Kuigi erinevaid rakendusi on vähem kui raadiojaamu, võib ka nende vahel valimine olla keerukas. Allpool püüan välja tuua mõningaid argumente ühe või teise rakenduse poolt ja vastu.

Loe edasi


Mobiiliturul tegutseb mustmiljon väikest mängutootjat, kes üritavad kasutajaid oma konksu otsa püüda. Mis on aga saanud kunagistest suurtest mängudest, mis oma tähelendu alustasid konsoolil või PC-maailmas? Kuidas on suure masina hiiud pidanud vastu tehnoloogia arengule, mis on toonud arvutid kirjutuslaudadelt ekraanideks peopesal?

Loe edasi


10 olulist reisiäppi

Peaaegu kõigeks siin maailmas on tehtud telefonirakendus. Kuid kahjuks pole telefonis nende kõigi jaoks ruumi, osa on arendatud kehvasti ja mõni näeb lihtsalt kole välja. Tõmban küll iga reisi alguses ja ka keskel endale hunniku rakendusi, kuid edasi jäävad need tavaliselt telefoni seisma, kuniks teen nn telefoni suurpuhastust, mille käigus kõik tundmatud või kasutuseta äpid ära kustutan, fotode ja allalaaditud failide kausta tühjendan. Kui ma aga peaksin valima, mis on need rakendused, mis jäävad mu telefoni iga uue reisiseikluse ajaks ja mida ma kindlasti ära ei kustutaks, siis neid on kümme.

Loe edasi


Laetakse postitusi