Kategooria: IT-tehnoloogiad

Kaitse end ja lapsi!

Nutiseadmete populaarsuse kiire ja pidev kasv on kaasa toonud ka rõhkude ümberasetuse küberturvalisuses. Inimesed usaldavad üha olulisemat informatsiooni oma tarkadele telefonidele või tahvlitele ning see info muutub aina ahvatlevamaks ka kurikaeltele, kes annavad oma parima, et selle arvelt oma tulusid tõsta. Identiteedivargused, juurdepääs pangakontodele, isegi juurdepääs inimese sotsiaalvõrgustikele võib kurjategijatele kiiret ja kerget tulu tuua.

Loe edasi


Mobiil-ID kasutajate hulk ja selle abil sooritatud tehingute arv tegi eelmise aasta jooksul korraliku kasvu ning tänu mobiilsele isikutunnistusele on tänaseks säästetud tohutu hulk paberit.

Loe edasi


Kes meist ei oleks maadelnud tõrkuvate arvutite ning erinevate programmidega ja mõelnud, et kuidas küll lihtsalt, ilma kõigi IT-jamadeta, oma tööd teha saaks. Nii nagu leidub rohtu pea iga haiguse vastu, leidub lahendus ka neile muredele.

Loe edasi


Pilgud taevasse!

Seekord tahan kirjutada hoopis taevast. Sest taevas on äge! Kunagi pidi tähtede tundmiseks või planeetide leidmiseks lugema raamatuid ja õppima aru saama taevakaartidest, nüüd on see tore ajaviide võimalik ka kasutades selleks ainult oma telefoni.

Loe edasi


Turvaline ettevõtlus

Nutiseadmete populaarsuse pidev kasv ning nende kasutamine ka tööasjade ajamisel on toonud kaasa suurenenud vajaduse kaitsta neis olevaid andmeid pahatahtlikesse kätesse sattumast. F-Secure’i tarkvaral põhinev Telia SAFE on rohkem kui vaid viirusetõrje, kaitstes peale arvuti ka kõiki sinu töös kasutatavaid mobiilseid nutiseadmeid viiruste, kadumise ja varguse eest.

Loe edasi


Levikvaliteet

Telia paigaldas 2016. aastal üle Eestimaa 399 uut mobiilside tugijaama ja rajas erinevatesse hoonetesse üle 130 siselahenduse.

Loe edasi


Laetakse postitusi

Mobiil-ID alati sinuga

Nüüd võid loobuda ID-kaardi lugejast, koodikaartidest, PIN-kalkulaatorist ning erinevatest kasutajanimedest ja -paroolidest. Nii nagu ID-kaardiga saad Mobiil-ID-ga siseneda e-keskkondadesse, teha makseid, sõlmida tehinguid, anda digitaalallkirja ja e-hääletada valimistel kus iganes Sa ei viibiks, isegi välismaal.

Loe lähemalt digitaalsest isikutunnistusest: