Kategooria: Hardi Keerutaja digistiiliblogi

Libauudised, mille taga peituvad kallutatud jõud, on saamas järjest suuremaks probleemiks. Iga päev toob uusi kahtlustusi ja tuhandeid uusi artikleid, mis manipuleerivad tõega. Peamiseks platvormiks, mis valedele soodsa pinnase loob, peetakse Facebooki.

Loe edasi


Meil kõigil tekib aega, mida me ei kuluta töötamisele, söögitegemisele, lastega mängimisele, keeleõppele või spordile – aega, mida justkui  ei kasutagi millelegi konkreetsele.

Loe edasi


Ameerikas tehtud uuringud on noorte sõnavaras viimase poole sajandi jooksul täheldanud mitmekordset langustrendi. Järjest olulisemaks kommunikatsioonivahendiks on saanud audiovisuaalne keel. Arvestades seda, kui kaua oleme end sõnaliselt väljendanud, võib eeldada, et selliselt väljendame end ka järgmised mõni tuhat aastat. Järgnevalt toon mõned võimalused oma sõnavara laiendamiseks.

Loe edasi


Nutikas vaigistaja

Nii nagu on iga nutitelefoni kasutaja erinev, on täiesti erinev ka lemmikäppide valik. Enamikul kasutajatel on äppide nimekiri segu praktilistest abimeestest ning meelelahutajatest. Olen enda kasutuskogemuse põhjal leidnud 11 äppi, mis lausa peavad telefonis olema, et seadmest maksimum välja võtta.

Loe edasi


Laetakse postitusi

Hardi Keerutaja digistiiliblogi

Hardi Keerutaja
Hardi Keerutaja

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.

Jälgi Hardit sotsiaalmeedias: