Kategooria: Hardi Keerutaja digistiiliblogi

Ühel ilusal suvepäeval pudenes lennureisija käest telefon ja elas maandumise imekombel üle, kirjutab The Verge. Vähe sellest, Samsung Galaxy S5 jäi filmima ja kui koduaias toimetav mees selle leidis ja õigele omanikule tagastas, sai ta lisaks telefonile videotõestuse juhtunust.

Loe edasi


3D pildiga telefon?

RED, kes varem on valmistanud tippklassi videokaameraid, plaanib üllatuslikult turule tuua nutitelefoni nimega Hydrogen One. Esmaste fotode põhjal on disainikeel jäänud samaks nagu kaameratel, meenutades seadmeid, mida võib vaja minna Marsi vallutamisel.

Loe edasi


Mõned aastad tagasi tundus, et nutitelefonid on valmis saanud – mis seal ikka nii väga enam muutuda saab? Siis tuli sõrmejäljelugeja, mis nüüdseks on isegi odavamate telefonide puhul elementaarne. See töötab kiirelt ja laitmatult. Endiselt on aga mobiilitootjad hädas sellega, kuhu see vajalik sensor paigutada.

Loe edasi


Kas Facebook Messenger käib närvidele kõigi oma lisadega, mida pole vaja? Õnneks on Facebook ise pakkunud alternatiivi, milleks on Messenger Lite. Lite on hea ja kasutajasõbralik Messenger, sellisena, nagu me seda tahaksime.

Loe edasi


Androidi mängudepoes on ligi kolm miljonit äppi, Apple’i omas vaid natuke vähem. Kuidas leida nende seast need, millest on päriselt ka kasu? Valisin välja viis äppi, mida ise iga päev kasutan ja millel on väärtus olenemata aastaajast.

Loe edasi


Laetakse postitusi

Hardi Keerutaja digistiiliblogi

Hardi Keerutaja
Hardi Keerutaja

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.

Jälgi Hardit sotsiaalmeedias: