Kategooria: Hardi Keerutaja digistiiliblogi

Septembri lõpus muutus sotsiaalmeedia platvorm Twitter rohkem kui eales varem. Twitteri põhiline omadus oli siiani 140 tähemärgile piiratud postitus. See sundis kasutajaid oma mõtteid väljendama napimalt: otsima ja kustutama üleliigseid sõnu ning leiutama uusi lühendeid.

Loe edasi


Superi äpist saad tasuta vaadata kõneaja jääki, boonuste kehtivust ja raha juurde laadida.

Loe edasi


Kui kohe müügile jõudev iPhone X osutub müügihitiks, võidab sellest ka Apple’i peamine konkurent Samsung. Kuidas nii?

Loe edasi


Kui seltskonnas läheb jutt pisikestele üldiselt ohututele mutukatele, haarab vähemalt iga kolmas inimene peast ja võib detailselt kirjeldada, kui hirmsad on olnud tema kohtumised kas siis ämblike, mardikate või teiste putukatega.

Loe edasi


Kuigi aeg-ajalt kritiseeritakse käe peal kantavate ja GPS-i abil samme ning sporditulemusi lugevaid seadmeid kui ebatäpseid ja võimalik, et isegi tervisele ohtlikke, ei sega see inimesi neid kasutamast. Kui poeletilt on võimalik valida vanakooli kell, mis näitab kellaaega ja võib-olla ka kuupäeva, siis miks mitte eelistada tänapäevase tehnoloogiaga täidetud kella?

Loe edasi


Laetakse postitusi

Hardi Keerutaja digistiiliblogi

Hardi Keerutaja
Hardi Keerutaja

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.

Jälgi Hardit sotsiaalmeedias: