Kategooria: Hardi Keerutaja digistiiliblogi

Vana hea klassika Tetrise omamoodi uusversioon, mis haarab esimesest “klotsist” ja hoiab tegevuses… minu puhul lõputult.

Loe edasi


Juba aastaid kui mitte aastakümneid on telefonide ekraanid läinud üha suuremaks ja nende tootjad veenavad meid edukalt selle kasulikkuses. Või noh, vähemalt panevad suure ekraaniga telefone tahtma. Avalikkuse ette on aga jõudnud kõlakad sel aastal välja tulevatest uutest iPhone’idest. Ühte neist, Plus-mudelit, kaunistab tõenäoliselt 6,5-tolline ekraan. Samal ajal, kui ekraanid muudkui paisuvad, tuleb mitme tootja liinilt endiselt ka väikeste ekraanidega telefone.

Loe edasi


Spotify muutis muusikakuulamise viisi ja kui mitte otseselt, siis kaudselt kuulame oma lemmiklugusid ikka ja jälle läbi mõne striiminguteenuse. Neile, kes kasutavad Spotifyd tihedamini on terve rida nippe, mis teevad selle kasutamise ägedamaks ja paremaks.

Loe edasi


Käesoleva aasta jooksul veedame me Facebookis vähem aega kui varem, kirjutab The Verge. Need, kes on harjunud sealt lugema uudiseid, leiavad vähem, mida lugeda. Me vaatame vähem videoid ja näeme vähem reklaame. Teoorias hakkab Facebook iga kasutaja pealt vähem teenima või vähemalt aeglustub kasumi kasv.

Loe edasi


Sa pole praegusel töökohal rahul? Või on okei, aga siiski võiks rohkem teenida? Või töötada paindlikuma graafiku alusel? Kui jah, siis Meet Frank on hea abiline tööotsinguil. Ainus, keda võid lõpuni usaldada.

Loe edasi


Laetakse postitusi

Hardi Keerutaja digistiiliblogi

Hardi Keerutaja
Hardi Keerutaja

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.

Jälgi Hardit sotsiaalmeedias: