Kategooria: Hardi Keerutaja digistiiliblogi

Kuigi paljud meist on Google Mapsi tihedad kasutajad, võivad mõned head nipid selle kaardirakenduse kasutamiseks ometi kahe silma vahele jääda. Toon välja viis nõuannet, kuidas sulle Google Mapsi kaardirakendusest veel rohkem kasu tõuseks.

Loe edasi


Äppide koorekiht

Hiljuti antud mängusoovitustele järgnevad parimad äpid, mis praegu ilma teevad. Nii nagu mängud, ootavad ka äpid sind Google Play poes.

Loe edasi


Android arvutisse!

Mobiilsetel seadmetel on Android kõige populaarsem operatsioonisüsteem ja seda juba aastaid. Mitte miski ei näita muutuvaid trende ka tulevikus. On aga üks mobiilne seade, millel me pole harjunud veel rohelist mehikest nägema – need on sülearvutid.

Loe edasi


Abimees nutitelefon

Milleks laadida telefoni uusi rakendusi, kui puhkamise mõte on tavarutiinist, sealhulgas nutisõltuvusest välja murda? Reisides muutub elu ja koos sellega on vaja ka teistsuguseid äppe, nagu näiteks ilma internetiühenduseta töötav kaart.

Loe edasi


Juturobotid tulevad

Ma pakun, et väga palju neid inimesi su tutvusringkonnas pole, kellega läbi Messengeri ühendust poleks võimalik saada. Just! Kõik on omal moel kohal, kõigile saab kirjutada ja miks siis mitte luua ka teenuseid, mida kasutada tuttava suhtlusplatvormi kaudu.

Loe edasi


Laetakse postitusi

Hardi Keerutaja digistiiliblogi

Hardi Keerutaja
Hardi Keerutaja

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.

Jälgi Hardit sotsiaalmeedias: