Kategooria: Hardi Keerutaja digistiiliblogi

Eelmises kodukontori postituses tõime välja ideid ja vahendeid, mis aitavad töötada seal, kus parasjagu soovitakse. Tänu tehnoloogia arengule on see paljude jaoks võimalik, andes tohutult võimalusi organiseerida tööelu enda käe järgi. Lisaks paljudele eelistele on kodukontoril ka oma ohukohad, mida tuleks arvesse võtta. Kui n-ö päris kontoris on tööaeg reguleeritud, siis võimalus kodust või suvilast tööd teha toob halvimal juhul kaasa selle, et tööd tehakse kogu aeg. Selle tulemusel võib kannatada pereelu ja isiklik tasakaal. Kuidas hoida töö- ja kodune aeg lahus, kui kõik toimub samas kohas?

Loe edasi


Eelmine postitus tõi lugejani podcast‘ide kuulamise äpid. Nüüd, kus sobiv leitud, on aeg edasi liikuda. Äpp ise on ju vaid vahend. Minu jaoks avanes podcast‘ide maailm tegelikult alles üsna hiljuti just eestikeelsete uute n-ö veebisaadetega. Ilmselt on selle plahvatuse põhjus taaskord nutitelefon, mis teeb nende kuulamise võimalikuks, ja lisaks piisavalt suured netipaketid. Järjest rohkem inimesi ei pea enam andmesidet sisse-välja lülitama ega sellega kokkuhoidlikult ümber käima. Kuula, millal tahad!

Loe edasi


Viimane aasta on toonud mitmeid uusi eestikeelseid jutusaateid ehk podcast‘e. Selle põhjus on internetiajastu – meil on telefonid taskus ja miks mitte kuulata tüütul autosõidul või pikal jalutuskäigul saateid huvipakkuvatel teemadel.

Loe edasi


Ma ostan juba aastaid raamatuid peamiselt internetist. Sellega on aga üks probleem. Soovitused, mida näiteks Amazoni netikaubamaja pakub, on sarnased selle trükisega, mille vastu ma juba huvi olen tundnud. Seega kaob ära võimalus avastada midagi täiesti uut ja ootamatut. See ongi füüsilise raamatupoe võlu – lasta pilgul libiseda mööda raamatuselgasid ja lubada juhuslikkusel üllatada.

Loe edasi


Retsepti äpp

Runtasty on uus äpp Runtasticu loojatelt. Jooksmise asemel on siin tegu toidu ja selle valmistamisega. Runtasty suund on tervislikud toidud, olemata seejuures liiga piirav. Äpis on praegu ligi 40 eriti isuäratavate piltidega retsepti. Võluv on seejuures lihtsus. Tegu pole üüratu retseptikoguga, mille seast õige valimine võtab juba rohkem aega kui pardi küpsetamine.

Loe edasi


Laetakse postitusi

Hardi Keerutaja digistiiliblogi

Hardi Keerutaja
Hardi Keerutaja

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.

Jälgi Hardit sotsiaalmeedias: