Kategooria: Hardi Keerutaja digistiiliblogi

Filtreid, millega videosid huvitavamaks teha on kokku 30, mõned neist annavad kerge moonutava efekti, aga on ka täiesti pöörased, kaleidoskoopilisid mustreid.

Loe edasi


Sel kuul tuli Androidile ja iOS-le ehk siis enam-vähem kõigele välja Google Lens. See tähendab, et kui sul on äpp Google Photos, siis nüüd saad oma fotode kohta otsida lisainformatsiooni.

Loe edasi


Pärast seda, kui Youtube eelmisel aastal tumeda disainiga laua- ja sülearvutitele välja tuli, on kasutajad lakkamatult nõudnud sama ka nutiseadmetele. Nüüd on see imeline aeg kätte jõudnud.

Loe edasi


Nutikas reisinipp

Enam kui 8 miljoni elanikuga Bangkokis turist olemise peamine miinus on liiklusummikud. Niiskes ja palavas Inglite Linnas kuhugi minemine võtab alati aega ja tihti ka võhmale. Et kohalikud taksojuhid äsja linna saabunud külalisel nahka üle kõrvade ei tõmbaks, on mõistlik tellida Uber või Aasia maades populaarsem äpitakso Grab.

Loe edasi


Telefonide akud peavad järjest kauem vastu, aga vahel tuleb ikka ette, et aku saab tühjaks enne, kui päev lõpeb. Tühja akuga telefon on kasutu ning põhjustab ärevust ja teisi moodsa aja ebameeldivaid kõrvalnähte. Seega on pilditu ekraan piisav põhjus, et otsida näljase puuma kombel lähimat pistikupesa. Kui aga laadija on kodus kapi peal ja ise istud baaris, siis ei jää muud üle, kui olla katastroofilise olukorra tunnistajaks. Aku sureb: välja on kuulutatud vaikne lein. Maad võtab kurbus, hinges on tühjus.

Loe edasi


Laetakse postitusi

Hardi Keerutaja digistiiliblogi

Hardi Keerutaja
Hardi Keerutaja

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.

Jälgi Hardit sotsiaalmeedias: