Kategooria: Digitark ettevõtlus

– faile ja kõike muud on pilves hea kolleegidega jagada. Töötan ka palju kontorist eemal, näiteks koolis, kodus ja vahel isegi kohvikus, mis jääb tee peale – pilvekettal on kõik vajalikud failid alati kättesaadavad ja ükski tööülesanne ei jää seetõttu lahenduseta.»

Loe edasi


Kuigi Eesti peab ennast eesrindlikuks e-riigiks, on üks digivaldkond, kus oleme põhjamaadest ja ka muust Euroopast pisut maha jäänud. See on üleminek e-arvetele. Sellest teemast on küll räägitud ja riik ning ka osa ettevõtteid on teemat aeg-ajalt rohkemal või vähemal määral arutanud, kuid suurt ja üldist üleminekut siiski veel toimunud ei ole. Kindlasti on see paljuski seotud ka osapoolte teadmatuse ja hirmudega. Seega vaatamegi, mida e-arve endast kujutab ning miks ja kellele see kasulik on.

Loe edasi


5G võrk tulekul

Telia plaanib ehitada aastal 2018 Euroopa esimesed 5G võrgud Tallinna ja Stockholmi. 5G tehnoloogia pakub kasutajatele suuremaid andmemahte, kiiremaid ühendusi, lühemaid reaktsiooniaegu, paremat rentaablust ja teenuseid ning kvaliteetsemaid võrguühendusi.

Loe edasi


Tulevikutehnoloogiad

Kes ei tahaks enda kehast ja selle olukorrast kõike teada?! Ent tüütu on külastada erinevaid arstikabinette ning toitumisspetsialiste. Elu on ju kiire ja seda rohkem on vaja tervisele tähelepanu pöörata. Telia ja Kääriku Spordibaas sõlmisid koostöömemorandumi, mille sisuks on luua spordibaasist koht, kus eelkõige sportlased, aga ka tavainimesed, saaksid erinevaid andureid kasutades ja sporti tehes oma keha olukorda kaardistada.

Loe edasi


Levikvaliteet

Telia paigaldas 2016. aastal üle Eestimaa 399 uut mobiilside tugijaama ja rajas erinevatesse hoonetesse üle 130 siselahenduse.

Loe edasi


Kõik ärid on netis

Ilmselt ei tule kellelegi üllatusena, et internet on klientide jaoks eelistatuim kanal, leidmaks infot kõigi ja kõige kohta. Seega on suur tõenäosus, et kui klienti huvitab sinu ettevõte, otsib ta lisainfot näiteks Google’i otsingumootori abil. See, mis talle otsingutulemustest vastu vaatab, on sinu ettevõtte digitaalne visiitkaart.

Loe edasi


Laetakse postitusi