Kategooria: Digitark ettevõtlus

– faile ja kõike muud on pilves hea kolleegidega jagada. Töötan ka palju kontorist eemal, näiteks koolis, kodus ja vahel isegi kohvikus, mis jääb tee peale – pilvekettal on kõik vajalikud failid alati kättesaadavad ja ükski tööülesanne ei jää seetõttu lahenduseta.»

Loe edasi


Levikvaliteet

Telia paigaldas 2016. aastal üle Eestimaa 399 uut mobiilside tugijaama ja rajas erinevatesse hoonetesse üle 130 siselahenduse.

Loe edasi


Kõik ärid on netis

Ilmselt ei tule kellelegi üllatusena, et internet on klientide jaoks eelistatuim kanal, leidmaks infot kõigi ja kõige kohta. Seega on suur tõenäosus, et kui klienti huvitab sinu ettevõte, otsib ta lisainfot näiteks Google’i otsingumootori abil. See, mis talle otsingutulemustest vastu vaatab, on sinu ettevõtte digitaalne visiitkaart.

Loe edasi


Tee paremaid pilte!

Nutitelefonide kaamerad on piisavalt valgustundlikud, et saada hakkama ka pildistamisega hämaras keskkonnas, aga inimene peab siiski ise otsustama, kuhu panna kaadris fookuspunkt, millelt kaamera valgust mõõdab, selgitab Digitarga fotograaf ja videote looja Martin Dremljuga. “Pildistada ei tasu telefon püstises asendis, kuigi see on harjumuspärane telefoni käes hoidmise võte – pöörates telefoni põiki-asendisse, jääb pildile ka oluliselt rohkem,” soovitab ta.

Loe edasi


Soodustus kuni 200€!

Kiire, kõikjal leviva interneti ja kvaliteetse mobiilsideta ei kujuta maailma ette enam ühegi hästi toimiva äri juht, sest kokkulepped vajavad tegemist ning läbirääkimised pidamist ka kontorist kaugetes paikades viibivate partnerite ning kolleegidega – Coffee People´i tegus tiim teab seda. Telia pakub kuni 31. oktoobrini lojaalsetele äriklientidele võimalust soetada uus nutiseade kliendihinnast lausa 100 või 200 eurot soodsamalt.

Loe edasi


Nutikad tööreisid!

Sellega, et internet on meiega nutiseadmes kõikjal kaasas, oleme juba harjunud, kuid mobiilse interneti leebemad tingimused on mõjutanud ka äriasjade korraldamist neile inimestele, kes peavad töö tõttu palju ka teistes lähiriikides koosolekutel ja kohtumistel käima – ikka on vaja saata mõni kiireloomuline fail, kontrollida meili ning suhelda ka kodustega.

Loe edasi


Laetakse postitusi

Digitark persoon

Eesti Telekomi EMT raadiovõrgu osakonna juht Ermo Polma räägib tarbijaharidusest ja oma igapäevatööst.

Loe Ermo Polma persoonilugu: