Kategooria: Uudiseid põnevast digimaailmast

Mitmete uuringute sõnul toetab hariva sisuga ja mõõdukas meedia tarbimine laste arengut. Näiteks õpetlike lastesaadete vaatamist on seostatud laste sõnavara arendamisega, suurenenud uudishimu ja loovusega ning parema õppeedukuse, suurema ambitsioonikuse ja raamatuhuviga. Milline lastele suunatud telenurk pakub kõige mitmekülgsemat saatevalikut?

Loe edasi


Eelmises kodukontori postituses tõime välja ideid ja vahendeid, mis aitavad töötada seal, kus parasjagu soovitakse. Tänu tehnoloogia arengule on see paljude jaoks võimalik, andes tohutult võimalusi organiseerida tööelu enda käe järgi. Lisaks paljudele eelistele on kodukontoril ka oma ohukohad, mida tuleks arvesse võtta. Kui n-ö päris kontoris on tööaeg reguleeritud, siis võimalus kodust või suvilast tööd teha toob halvimal juhul kaasa selle, et tööd tehakse kogu aeg. Selle tulemusel võib kannatada pereelu ja isiklik tasakaal. Kuidas hoida töö- ja kodune aeg lahus, kui kõik toimub samas kohas?

Loe edasi


Seikluslik ja tegus suvi on alanud ning lapsed ja noored nautimas suvega saabunud vabadust. Liigutakse rohkem ringi nii üksi kui ka koos pere, sõprade ja tuttavatega. Võetakse ette põnevaid ja aktiivseid tegevusi, mida ehk kooli ajal ei jõua või ei saa teha.

Loe edasi


Tänapäeva kiires ja dünaamilises maailmas on meist jääv esmamulje muutumas üha olulisemaks, sest kõik me saame iga päev lugematul arvul erinevaid signaale, mistõttu süvenemiseks palju aega ei ole. Olgu tegu potentsiaalse tööandja, võimaliku partneri või muu huvilisega, saadakse esmamulje inimesest tänapäeval tihti internetist guugeldades.

Loe edasi


Eelmise nädala reedest toimib Eesti Energia Estonia kaevanduses mobiilside, mis aitab tõsta tööohutust ja suurendab kaevandamisprotsesside efektiivsust.

Loe edasi


Laetakse postitusi