Kategooria: Uudiseid põnevast digimaailmast

Vana hea klassika Tetrise omamoodi uusversioon, mis haarab esimesest “klotsist” ja hoiab tegevuses… minu puhul lõputult.

Loe edasi


Oli aeg, mil Huawei oli kõigest üks paljudest Hiina telefonitootjatest, keda tunti (kui üldse) ainult odavate plastist nutitelefonide poolest. Need ajad on ammu möödas ning juba mõne nädala pärast võime oodata ettevõtte uusimaid P-seeria telefone, mis Samsungi, Apple’i ja teiste suurtootjatega armutusse konkurentsiheitlusse astuvad.

Loe edasi


Vaata Digitarga saadet äpist, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale. Äpi kaudu saad teada, millised sündmused EV100 raames üle Eesti toimuvad. Margus Kasterpalu Riigikantseleist toob põnevaimatest sündmustest näiteid ja Telia TV sisu juht Birjo Kiik räägib EV100 filmidest, mis on sellel aastal tulekul.

Loe edasi


Oma äri alustada ja seeläbi maailma paremaks muuta tundub paljudele ahvatlevam kui kellegi teise heaks töötada. Ettevõtlust alustades on aga küsimusi rohkem kui vastuseid ja riskantseid otsuseid võib teele kerkida iga päev.

Loe edasi


Oleme juba varem juttu teinud asjaolust, et tänapäevased autod muutuvad üha nutikamaks ja selles loos vaatasime, kuidas Google’i pakutava Androidi autorakenduse abil osa oma mobiiltelefoni võimalustest autosse üle kanda. Nüüd heidame kiire pilgu peale Apple’i loodud sarnasele CarPlay rakendusele.

Loe edasi


Laetakse postitusi