Kategooria: Uudiseid põnevast digimaailmast

Septembri lõpus muutus sotsiaalmeedia platvorm Twitter rohkem kui eales varem. Twitteri põhiline omadus oli siiani 140 tähemärgile piiratud postitus. See sundis kasutajaid oma mõtteid väljendama napimalt: otsima ja kustutama üleliigseid sõnu ning leiutama uusi lühendeid.

Loe edasi


Telia TV platvormile lisandub pilootprojekti raames uus keskkond Sirvi, mille abil saab endale sobivaid filme ja sarju otsida.

Loe edasi


Sellest nädalast saavad Telia Mobiilse Elu kliendid kasutada populaarset muusikateenust Spotify nii, et selle arvelt paketis sisalduv mobiilse interneti maht ei vähene.

Loe edasi


Superi äpist saad tasuta vaadata kõneaja jääki, boonuste kehtivust ja raha juurde laadida.

Loe edasi


Ei tulegi meelde, et oleksin varem Digitarga blogis mõnest printerist pikemalt kirjutanud. HP Sprocket on selles osas erand ja lihtsalt väärib lähemalt tutvustamist! Tegemist on vahva fotoprinteriga, mis annab sulle võimaluse kiirelt ja mugavalt nutiseadmega tehtud pilte paberile printida. Nii ei jää su pildid lihtsalt telefoni mällu kübertolmu koguma, vaid leiavad teenitud koha näiteks albumites, vihikukaantel, külmkapil või seinal.

Loe edasi


Laetakse postitusi