Kategooria: Uudiseid põnevast digimaailmast

iPhone X on vaieldamatult üks suuremaid hüppeid, mida iPhone oma arengus ette on võtnud ja seda mitte ainult uue servast servani ekraani tõttu. Seega nõuab uue iPhone’ide lipulaeva kõikide võimaluste selgeks saamine kindlasti väikest tutvumisperioodi. Omalt poolt pakume mõningaid nõkse, et see aeg oleks võimalikult lühike ja valutu.

Loe edasi


Ekspress Meedia, Ajakirjade Kirjastuse, SL Õhtulehe ja Telia koostöös jõudis sel nädalal turule Leheriiuli teenus, mis pakub mugavat ligipääsu tuntud ajalehtedele ja ajakirjadele.

Loe edasi


“Peaasi” on vaimse tervise äpp ja portaal, millest leiab teaduspõhist infot vaimse tervise kohta. Seal saab tutvuda nii inimpsüühika mitmekülgsete käsitluste kui ka sellega, kuidas töötab aju. Põhjalikult on selgitatud, mis on hea vaimne tervis ning saab lugeda levinud probleemide ja psüühikahäirete kohta.

Loe edasi


Telia Eesti jätkab koostöös Samsungi, SK ID Solutions AS-i ja IDEMIA-ga eSIM tehnoloogia järgmistele tasemetele viimist, arendades ühtlasi eSIM-il töötavat mobiil-ID lahendust.

Loe edasi


Tänu internetile ja uut tüüpi meediakanalitele, nagu YouTube, Facebook ja Spotify, on ükskõik millise ajastu või žanri muusika kättesaadavam kui eales varem. Ei pea enam istuma kassettmaki kõrval, et raadiost kõlavat lemmiklugu õigel ajal salvestama panna ja lemmikbändi albumit ei pea plaadipoest otsima. Piisab vaid paarist klõpsust ja juba saadki kuulata värskeid hitte, sageli täiesti tasuta.

Loe edasi


Laetakse postitusi