Kategooria: Uudiseid põnevast digimaailmast

Nutitelefon on üks suurimaid leiutisi kogu inimkonna ajaloo vältel, kui vaid mõelda, milliseid võimalusi see meile pakub. Ning suure tõenäosusega see tähtsus kasvab aja jooksul veelgi, kuni selle seadme vahetab välja midagi hoopis uut ja ootamatut. Paraku pole okasteta roose ning nõrgemat sorti inimvaim võib hõlpsalt paeluvast nutiseadmest sõltuvusse sattuda. Olgu siis tegu noore või vanaga. Kui tunned, et ka su nutiseade kipub kontrolli alt väljuma, siis allpool pakume mõningaid nippe, kuidas taas oma elu peremeheks saada ning nurjatule nutiseadmele tema koht kätte näidata.

Loe edasi


Uue telefoni, tahvli või arvuti ostmine võib peavalu tekitada nii tavakasutajale kui asjaarmastajale. Kas valida Android või iPhone? Kui palju megapiksleid peaks kaameral olema? Mis vahe on telefoni mälul ja põhimälul? Kõige kindlam on läbi astuda oma operaatori juurest või muust meelepärasest tehnoloogiapoest, kuid kui tahad enne ise rahulikult maha istuda ja mõelda, siis võiksid läbi kaaluda järgnevad punktid.

Loe edasi


Tänapäeval ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellel pole Gmaili postiaadressi. Pole ka ime, tänu oma funktsionaalsusele ja kättesaadavusele on see tänu Google’i enda kergele survele saavutanud globaalse ülekaalu elektronposti ehk emailide maailmas. Tavakasutajad aga ei pruugi teada, et on olemas mitmeid rakendusi, mis muudavad selle meiliteenuse kasutamise veelgi sujuvamaks ja tõhusamaks.

Loe edasi


Kes meist ei teaks vana klassikat NOKIA 3310. Selle vastupidavusest räägitakse tänaseni legende. Kuidas see oli üks tõhusamaid enesekaitsevahendeid ja kuidas see maha pillamise teste üle elas. Ka selle aku oli põhimõtteliselt igavene. Arvestades kui kiiresti tehnoloogia uueneb ja kuidas uus on enamjaolt täiustatud vana, on see fenomenaalne, et vanale telefonimudelile sellise nostalgiaga järgi vaadatakse.

Loe edasi


Telia TV teenust kasutab hulk kliente, mis näitab, et inimesed on pakutavaga rahul ja teleka vaatamine on endiselt populaarne. Samuti on enamik Telia TV teenuse kasutajatest liikunud uuele TV platvormile ning saavad seega vaadata parima kvaliteediga telepilti ning kasutada kõiki pakutavaid lisateenuseid. Selleks aga, et iga klient saaks oma Telia TV-st viimast võtta, tutvustan selle teenuse mõnda võib-olla vähem teada olevat lisavõimalust.

Loe edasi


Laetakse postitusi