Kategooria: Uudiseid põnevast digimaailmast

Digitargas ilmus hiljuti lugu uuest Samsungi lisavidinast, mis telefoni arvutiks muudab. Idee pole uus ja seda on edutult üritatud ka varem, näiteks Microsoft Continuum projekt, Asus oma Pad telefonide seeriaga ning veel mõned teised. Olenemata varasemast ebaedust, idee kasutada ühte seadet vastavalt vajadusele arvuti või telefonina mulle väga meeldib. Tehniliste näitajate poolest pole minu isikliku tööarvuti ja uute nutitelefonite vahe enam väga erinev, seega teoreetiliselt võiks ju idee lennata, kuid kuidas saab hakkama sellega Android?

Loe edasi


Eelmisel aastal Eestisse jõudnud 4G ehk VoLTE mobiilikõnesid kasutab augusti seisuga üle 11 000 eestimaalase.

Loe edasi


Kui viimati kirjutasin teile, kuidas teha iPhone’i ja erinevaid äppe kasutades ilusamaid pilte, siis sel korral astun sammu kaugemale. Või oleks õigem öelda kõrgemale? Räägin natuke drooniga pildistamisest.

Loe edasi


Ühel ilusal suvepäeval pudenes lennureisija käest telefon ja elas maandumise imekombel üle, kirjutab The Verge. Vähe sellest, Samsung Galaxy S5 jäi filmima ja kui koduaias toimetav mees selle leidis ja õigele omanikule tagastas, sai ta lisaks telefonile videotõestuse juhtunust.

Loe edasi


Kas Facebook Messenger käib närvidele kõigi oma lisadega, mida pole vaja? Õnneks on Facebook ise pakkunud alternatiivi, milleks on Messenger Lite. Lite on hea ja kasutajasõbralik Messenger, sellisena, nagu me seda tahaksime.

Loe edasi


Laetakse postitusi