Kategooria: Uudiseid põnevast digimaailmast

Sony valmistab kaamerasensoreid paljudele telefonitootjatele. Sealjuures ka näiteks Apple’ile. Nüüd on kaameratehnoloogia arendusega jõutud niikaugele, et üks Sony kaamera võimaldab filmida 720 kaadrit sekundis rohkem kui Apple’i või Samsung’i telefonid.

Loe edasi


MWC2017

Alates originaalse Nokia 3310 sünnist aastal 2000, on seda müüdud rohkem kui 126 miljonit tükki.

Loe edasi


Kasulik!

Me ilmselt kõik mäletame oma esimesi mobiiltelefone, mis olid tavaliselt üsna paksud ja rasked. “Umbes-täpselt” kümme aastat tagasi esitles Steve Jobs aga maailmale esimest Apple’i nutitelefoni – iPhone (2G). Sellest ajast saadik on telefonide areng olnud tohutu: mobiilide funktsioonid ning stiil on muutunud nii palju, et enam pole telefon mõeldud vaid helistamiseks ja sõnumite edastamiseks.

Loe edasi


Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) läbi viidud mobiilse interneti kiiruse mõõtmised näitasid, et Telia 4G võrgus saavutati Eesti mobiilioperaatorite võrdluses kõrgeimad keskmised alla- ja üleslaadimise kiirused.

Loe edasi


Mobiiliturul tegutseb mustmiljon väikest mängutootjat, kes üritavad kasutajaid oma konksu otsa püüda. Mis on aga saanud kunagistest suurtest mängudest, mis oma tähelendu alustasid konsoolil või PC-maailmas? Kuidas on suure masina hiiud pidanud vastu tehnoloogia arengule, mis on toonud arvutid kirjutuslaudadelt ekraanideks peopesal?

Loe edasi


Laetakse postitusi