Kategooria: Töövahendid

– faile ja kõike muud on pilves hea kolleegidega jagada. Töötan ka palju kontorist eemal, näiteks koolis, kodus ja vahel isegi kohvikus, mis jääb tee peale – pilvekettal on kõik vajalikud failid alati kättesaadavad ja ükski tööülesanne ei jää seetõttu lahenduseta.»

Loe edasi


Märmik sinu taskus!

Kuidas pidada oma uusaasta lubadusi digitargalt ka terve ülejäänud aasta? Ning vajadusel ehk kauemgi. Mõistagi oma nutitelefoni abil.

Loe edasi


Abimees nutitelefon

Milleks laadida telefoni uusi rakendusi, kui puhkamise mõte on tavarutiinist, sealhulgas nutisõltuvusest välja murda? Reisides muutub elu ja koos sellega on vaja ka teistsuguseid äppe, nagu näiteks ilma internetiühenduseta töötav kaart.

Loe edasi


Turvaline ettevõtlus

Nutiseadmete populaarsuse pidev kasv ning nende kasutamine ka tööasjade ajamisel on toonud kaasa suurenenud vajaduse kaitsta neis olevaid andmeid pahatahtlikesse kätesse sattumast. F-Secure’i tarkvaral põhinev Telia SAFE on rohkem kui vaid viirusetõrje, kaitstes peale arvuti ka kõiki sinu töös kasutatavaid mobiilseid nutiseadmeid viiruste, kadumise ja varguse eest.

Loe edasi


Avatud maailm

Täpselt aasta tagasi hakkas Telia pakkuma võimalust kasutada mobiilset andmesidet Baltimaades ja Skandinaavias koduturu hinnaga. See on pannud eestimaalased kasutama mobiilset internetti välisriikides isegi rohkem kui Eestis.

Loe edasi


Kodused nipid

Õige eestlane on ikka tavalisest pisut rohkem tähelepanu pööranud oma ninaesisele. Ehkki toidutegemine on suhteliselt traditsiooniliste tegevuste jada, võib siingi mõningast innovaatilist digiteadlikkust üles näidata.

Loe edasi


Laetakse postitusi