Kategooria: Töövahendid

– faile ja kõike muud on pilves hea kolleegidega jagada. Töötan ka palju kontorist eemal, näiteks koolis, kodus ja vahel isegi kohvikus, mis jääb tee peale – pilvekettal on kõik vajalikud failid alati kättesaadavad ja ükski tööülesanne ei jää seetõttu lahenduseta.»

Loe edasi


Leia aega juurde!

Nutitelefonid on vaikselt, kuid kindlalt leidnud tee meie igapäevaellu ning saanud selle väga suureks osaks. Kuigi paljud meist arvavad, et kasutavad oma telefone parimal võimalikul viisil, siis ajaplaneerimise seisukohast võttes on see tihti vale. Nutitelefoni ebaefektiivse kasutamisega võime endalegi märkamatult tekitada endas stressi ning kaotada päevas tunde kasulikku aega, mida veeta perega, lugedes või oma hobidega tegeledes.

Loe edasi


Kuigi Eesti peab ennast eesrindlikuks e-riigiks, on üks digivaldkond, kus oleme põhjamaadest ja ka muust Euroopast pisut maha jäänud. See on üleminek e-arvetele. Sellest teemast on küll räägitud ja riik ning ka osa ettevõtteid on teemat aeg-ajalt rohkemal või vähemal määral arutanud, kuid suurt ja üldist üleminekut siiski veel toimunud ei ole. Kindlasti on see paljuski seotud ka osapoolte teadmatuse ja hirmudega. Seega vaatamegi, mida e-arve endast kujutab ning miks ja kellele see kasulik on.

Loe edasi


Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefonid on populaarsed ja väga paljude inimeste igapäevaseks kaaslaseks. Ometi ei pruugi paljud kasutajad oma telefoni kõikidest võimalustest ja oskustest teadlikud olla. Seda kasvõi seetõttu, et erinevaid seadeid ja seadistusi on tarkvaras pea lõputult ning iga mudeli ning tarkvaraversiooniga lisandub neid muudkui juurde.

Loe edasi


Leia viga üles!

Vaadates ringi foorumites ja näoraamatu tehnikagruppides, tundub, et üks “populaarsemaid” probleeme iPhone’iga on seotud laadimisega. Ehkki probleem on üks, on siin põhjuseid mitmeid. Ometi ei maksa esimeste probleemide tekkides tõsta hädakisa ja tülitada oma ala spetsialiste, sest vaid väikese vaeva ja kuluga võib välja peilida põhjuse, miks sinu nutikas sõber ühel heal hetkel laadimisest keeldub. Vaatame levinumaid põhjusi lähemalt.

Loe edasi


Proovime selgusele jõuda, millised ekraanid sinule kõige paremini sobiksid ja millistel eesmärkidel ekraane kasutada saab. Digitehnoloogia on meie kõigi igapäevaelus kindlalt kanda kinnitanud. Me kasutame erinevaid ekraane, et saada teavet, lahutada meelt ning olla ühenduses pere ja sõpradega. Olgu selleks nutitelefon, arvuti või televiisor – nägemine on see meel, mille kaudu ammutame suurema osa informatsioonist.

Loe edasi


Laetakse postitusi