Kategooria: Digitargad persoonid

«Ükski võrk ei ole kunagi valmis, alati saab minna paremaks,» ütleb pea 20 aastat Eesti Telekomis EMT raadiovõrgu töökindluse ja arengute eest vastutav Ermo Polma, kinnitades, et tehnoloogia raketitempokas areng hoiab töökirge ikka veel kuumalt lõõmamas.

Loe edasi


Digitark tulevik

“Üks hetk me võib-olla elamegi virtuaalses maailmas,” ütleb Telia Eesti erakliendi- ja turundusüksuse direktor Holger Haljand Digitarga saates digimaailma läbimurdeid selgitades. “Meil puuduvad [tulevikus] igasugused piirangud,” selgitab ta. “Ja lõpuks ongi virtuaalreaalsus meie reaalne elu.”

Loe edasi


e-riik ja koostöö

Majandus- ja taristuminister Kristen Michal kohtus täna Telia Company juhi Johan Dennelindiga ja Telia Eesti juhi Dan Strömbergiga, kes tutvustasid Telia Company pikaajalist strateegilist vaadet ning jätkuvat soovi aktiivselt toetada ja kaasa rääkida Eesti digiühiskonna arengutes. Johan Dennelindile andis minister üle ka e-residentsuse.

Loe edasi


Reedel-laupäeval!

Digitark on ka sel aastal Arvamusfestivalil Paides kohal reedel, 12. ja laupäeval, 13. augustil ning vahendab otseülekandes VUNK innovatsiooniala arutelusid ja festivalimelu nii Digitark.ee/LIVE kanalil kui ka Arvamusfestivali äpis ja erikanalil Telia TV-s ning MINU.TV-s, et ükski põnev vestlus kaduma ei läheks!

Loe edasi


Nutisuhtluse ABC

Kas teadsite, et nutitelefoni kasutatakse kõnelemiseks üha vähem ja vähem? Uuringud näitavad, et nutitelefone kasutatakse pigem kirjutamiseks kui rääkimiseks.

Loe edasi


Kuula saadet!

18. juunil oli Kuku raadio eetris saade “Restart”, kus Kirke Saar rääkis oma uuest rollist Telia tehnoloogiadirektorina. Räägiti muudatustest ning sellest, mida Kirke tehnoloogiadirektorina Telias uuendada tahab. Saadet juhtis Henrik Roonemaa.

Loe edasi


Laetakse postitusi