Kategooria: Digisuhtlus ja -kultuur

Kui lapsevanemad soovivad laste nutiseadme kasutusaega piirata, siis esimene samm oleks lapsega enne nutiseadme ostmist juba teatud kasutusreeglid kokku leppida. Kui see lihtsalt rääkimise abil ei õnnestu või reeglite seadmiseks on juba liiga hilja, on vastavate rakenduste abiga lihtne nutiseadme kasutusajale piirangud seada.

Loe edasi


Kas Facebook Messenger käib närvidele kõigi oma lisadega, mida pole vaja? Õnneks on Facebook ise pakkunud alternatiivi, milleks on Messenger Lite. Lite on hea ja kasutajasõbralik Messenger, sellisena, nagu me seda tahaksime.

Loe edasi


Suhtle kavalamalt!

Maailm läheb järjest keerukamaks ja enam ei piisa vaid ühest suhtlusplatvormist. Kui sa oled ka üks neist, kes sõpradega räägib Facebook Messengeris, peab tööalaseid grupivestlusi Slackis, hoiab oma välismaiste sõpradega ühendust Whatsappi abil ja klõbistab mängu-chat’e mugavalt Steamis, siis on sulle tuttav see stress, mida kõigil neil keskkondadel silma peal hoidmine kaasa toob.

Loe edasi


Nutirahu ja -vaikus

Kui vajad rahu ja aega, võta kasutusele äpp, mis on mõeldud peatamaks teisi äppe, et nad ei segaks elu valel ajal.

Loe edasi


Reedel-laupäeval!

Digitark on ka sel aastal Arvamusfestivalil Paides kohal reedel, 12. ja laupäeval, 13. augustil ning vahendab otseülekandes VUNK innovatsiooniala arutelusid ja festivalimelu nii Digitark.ee/LIVE kanalil kui ka Arvamusfestivali äpis ja erikanalil Telia TV-s ning MINU.TV-s, et ükski põnev vestlus kaduma ei läheks!

Loe edasi


Nutisuhtluse ABC

Kas teadsite, et nutitelefoni kasutatakse kõnelemiseks üha vähem ja vähem? Uuringud näitavad, et nutitelefone kasutatakse pigem kirjutamiseks kui rääkimiseks.

Loe edasi


Laetakse postitusi