Kategooria: Digisuhtlus ja -kultuur

Kui lapsevanemad soovivad laste nutiseadme kasutusaega piirata, siis esimene samm oleks lapsega enne nutiseadme ostmist juba teatud kasutusreeglid kokku leppida. Kui see lihtsalt rääkimise abil ei õnnestu või reeglite seadmiseks on juba liiga hilja, on vastavate rakenduste abiga lihtne nutiseadme kasutusajale piirangud seada.

Loe edasi


Telefonide akud peavad järjest kauem vastu, aga vahel tuleb ikka ette, et aku saab tühjaks enne, kui päev lõpeb. Tühja akuga telefon on kasutu ning põhjustab ärevust ja teisi moodsa aja ebameeldivaid kõrvalnähte. Seega on pilditu ekraan piisav põhjus, et otsida näljase puuma kombel lähimat pistikupesa. Kui aga laadija on kodus kapi peal ja ise istud baaris, siis ei jää muud üle, kui olla katastroofilise olukorra tunnistajaks. Aku sureb: välja on kuulutatud vaikne lein. Maad võtab kurbus, hinges on tühjus.

Loe edasi


Jaga pilte sõbraga!

Paljude nutitelefonide üheks peamiseks müügiargumendiks on kaamera. On fakt, et nutitelefonidega pildistatakse palju ning veelgi enam soovitakse neid pilte ka jagada. Sotsiaalmeedia kui peamine väljund on üks asi, kuid millised on võimalused ja variandid olukorras, kus soovitakse tehtud pilt ühest nutiseadmest teise saada? Näiteks sõbrale saata.

Loe edasi


Kas Facebook Messenger käib närvidele kõigi oma lisadega, mida pole vaja? Õnneks on Facebook ise pakkunud alternatiivi, milleks on Messenger Lite. Lite on hea ja kasutajasõbralik Messenger, sellisena, nagu me seda tahaksime.

Loe edasi


Suhtle kavalamalt!

Maailm läheb järjest keerukamaks ja enam ei piisa vaid ühest suhtlusplatvormist. Kui sa oled ka üks neist, kes sõpradega räägib Facebook Messengeris, peab tööalaseid grupivestlusi Slackis, hoiab oma välismaiste sõpradega ühendust Whatsappi abil ja klõbistab mängu-chat’e mugavalt Steamis, siis on sulle tuttav see stress, mida kõigil neil keskkondadel silma peal hoidmine kaasa toob.

Loe edasi


Nutirahu ja -vaikus

Kui vajad rahu ja aega, võta kasutusele äpp, mis on mõeldud peatamaks teisi äppe, et nad ei segaks elu valel ajal.

Loe edasi


Laetakse postitusi