Kategooria: Ann Vaida digireisiblogi

10 olulist reisiäppi

Peaaegu kõigeks siin maailmas on tehtud telefonirakendus. Kuid kahjuks pole telefonis nende kõigi jaoks ruumi, osa on arendatud kehvasti ja mõni näeb lihtsalt kole välja. Tõmban küll iga reisi alguses ja ka keskel endale hunniku rakendusi, kuid edasi jäävad need tavaliselt telefoni seisma, kuniks teen nn telefoni suurpuhastust, mille käigus kõik tundmatud või kasutuseta äpid ära kustutan, fotode ja allalaaditud failide kausta tühjendan. Kui ma aga peaksin valima, mis on need rakendused, mis jäävad mu telefoni iga uue reisiseikluse ajaks ja mida ma kindlasti ära ei kustutaks, siis neid on kümme.

Loe edasi


Abimees nutitelefon

Milleks laadida telefoni uusi rakendusi, kui puhkamise mõte on tavarutiinist, sealhulgas nutisõltuvusest välja murda? Reisides muutub elu ja koos sellega on vaja ka teistsuguseid äppe, nagu näiteks ilma internetiühenduseta töötav kaart.

Loe edasi


Soodne & kvaliteetne

Peale seda, kui eestimaalased said võimaluse kasutada mobiilset andmesidet Baltimaades ja Skandinaavias koduturu hinnaga, on mobiilse interneti tarbimine nimetatud piirkondades läbi teinud tohutu kasvu.

Loe edasi


Avasta maailma

Telefoni ja virtuaalreaalsuse prillide abil on tänaseks võimalik väga lähedalt teada saada, mida näeb ja kuuleb Hispaania Santiago de Compostela teel, Londoni kesklinnas või kasvõi Marsil. Virtuaalreaalsuse vahendid on veel lapsekingades, kuid juba praegune tehnika pakub väga ägedaid lahendusi ning jõuab üha enam laiematesse massidesse. Tavaliselt seostatakse virtuaalreaalsust pigem mängudega, kuid VR pakub ka põnevaid võimalusi reisimiseks.

Loe edasi


Reisi nagu naksti!

Google on välja tulnud uue reisiplaneerimise rakendusega Google Trips, mis on mõeldud ühtaegu planeerimisabiliseks kui ka reisijuhiks maailmaavastajale.

Loe edasi


Laetakse postitusi

Ann Vaida digireisiblogi

Ann Vaida on aastaid töötanud tuurigiidina ja teeb seda tööd tänaseni.
Ann Vaida on aastaid töötanud tuurigiidina ja teeb seda tööd tänaseni.

Ann töötab turismiettevõttes Tallinn Traveller Tours tuurigiidina, pakkudes läbi reiside elamusi nii kodumaistele kui ka külla sõitnud ringirändajatele, samas palub reisimine huvi ka talle endale.

Blogis püüab Ann siduda digitehnika ja turismi kui kaks suurt hobi, jagades kasulikke nõuandeid, kuidas oma puhkuse- ja ärireisid muuta efektiivsemaks ja end reisiks ka paremini ette valmistada.

Tutvu Anniga lähmalt: