Kategooria: Ann Vaida digireisiblogi

Tallinna lennujaam on mugav ja nunnu, kuid kõik lennujaamad pole nii sõbralikud ja mõnusad kui meie pealinna oma. Osas lennujaamades lõpeb tasuta wifi pärast poolt tundi kasutamist ära, mõnes lennujaamas on väga vähe pistikupesasid, kus arvutit või telefoni laadida. Lennujaamades ootamine on paratamatu ja tüütu, kuid on nippe, millega saab oma lennujaamas viibimise talutavamaks muuta.

Loe edasi


Enne reisile minemist vaatan tihti oma erinvaid tehnikavidinaid ja mõtlen hoolega läbi, mida kaasa võtta tasub. Olen tassinud sülearvuti reisile kaasa ilma seda kunagi kotist välja võtmata ja mõnel muul reisil olen pidanud tõdema, et kahjuks ei saa tööasjadega abiks olla, kuna olen koju jätnud selleks vajalikud vahendid. Kõigil kolmel tehnikavidinal on omad plussid ja miinused ehk erinevad seadmed sobivad erinevatele reisidele.

Loe edasi


10 olulist reisiäppi

Peaaegu kõigeks siin maailmas on tehtud telefonirakendus. Kuid kahjuks pole telefonis nende kõigi jaoks ruumi, osa on arendatud kehvasti ja mõni näeb lihtsalt kole välja. Tõmban küll iga reisi alguses ja ka keskel endale hunniku rakendusi, kuid edasi jäävad need tavaliselt telefoni seisma, kuniks teen nn telefoni suurpuhastust, mille käigus kõik tundmatud või kasutuseta äpid ära kustutan, fotode ja allalaaditud failide kausta tühjendan. Kui ma aga peaksin valima, mis on need rakendused, mis jäävad mu telefoni iga uue reisiseikluse ajaks ja mida ma kindlasti ära ei kustutaks, siis neid on kümme.

Loe edasi


Abimees nutitelefon

Milleks laadida telefoni uusi rakendusi, kui puhkamise mõte on tavarutiinist, sealhulgas nutisõltuvusest välja murda? Reisides muutub elu ja koos sellega on vaja ka teistsuguseid äppe, nagu näiteks ilma internetiühenduseta töötav kaart.

Loe edasi


Soodne & kvaliteetne

Peale seda, kui eestimaalased said võimaluse kasutada mobiilset andmesidet Baltimaades ja Skandinaavias koduturu hinnaga, on mobiilse interneti tarbimine nimetatud piirkondades läbi teinud tohutu kasvu.

Loe edasi


Laetakse postitusi

Ann Vaida digireisiblogi

Ann Vaida on aastaid töötanud tuurigiidina ja teeb seda tööd tänaseni.
Ann Vaida on aastaid töötanud tuurigiidina ja teeb seda tööd tänaseni.

Ann töötab turismiettevõttes Tallinn Traveller Tours tuurigiidina, pakkudes läbi reiside elamusi nii kodumaistele kui ka külla sõitnud ringirändajatele, samas palub reisimine huvi ka talle endale.

Blogis püüab Ann siduda digitehnika ja turismi kui kaks suurt hobi, jagades kasulikke nõuandeid, kuidas oma puhkuse- ja ärireisid muuta efektiivsemaks ja end reisiks ka paremini ette valmistada.

Tutvu Anniga lähmalt: