Kategooria: Targa digiostlemisest blogi ehk kasulik ostukool

Viis aastat tagasi oleksin seda lugu kirjutama asudes teinud arvatavasti loo pealkirjaga „Millal oleks õige aeg tutvustada lapsele esimest mobiiltelefoni?“. Meeldib see meile või mitte, aga nutitelefonid on teinud agarat võidukäiku ning tänapäeval ei ole selles midagi eriskummalist, kui tänaval mõni väiksem laps soliidse nutitelefoniga vastu jalutab.

Loe edasi


Sülearvutit võib osta mitmeti. Võib vaadata vaid hinda ja teha ostuotsus hinna järgi. Või vaadata välimust ja selle järgi otsustada. Huvitav oleks teada, kas keegi tuleb ka poodi ja küsib arvutit, mis kaalub 2,6 kilogrammi. Veidi teadlikum lähenemine oleks oma vajaduste kaardistamine ja siis nende järgi selle õige leidmine. Kui sinu vajaduste hulka kuulub mängimine ja videotöötlus, siis alljärgnev ülevaade HP OMEN 15-CE002NO kohta on just sulle.

Loe edasi


Arvutid mänguritele!

Kuigi ma pole just päris paadunud mängur, lõid mu silmad särama, kui ühel päeval pakuti mulle võimalust võrrelda omavahel kahte HP tipptasemel mängumasinat – HP Omeni rüperaali ja lauaarvutit. Küsite miks? Sest tegelikult ulatub minu arvutimänguri karjäär juba rohkem kui kahe aastakümne taha.

Loe edasi


Jõuline, kuid ilus

Ehkki järjepidevalt ilmub siin-seal tehnikaekspertide arvamusi sellest, kuidas nutikellad on mõttetud ning arusaamatud vidinad, mina isiklikult siin küsimust ei näe, sest kasutan nutikella (Apple Watch) edukalt juba üle aasta ning loobuda sellest ei plaani.

Loe edasi


Demokraatia üks alustalasid on valikuvõimalus. Sellest aspektist vaadatuna on Samsung kindlasti üks demokraatlikumaid telefonitootjaid terve seinatäie erinevate mudelitega. Samsung Galaxy A5 on Samsungi järjekordne katse pakkuda tarbijale n-ö kõrgema keskklassi telefoni.

Loe edasi


Hea võimalus!

Telia pakub vahemikus 16. jaanuar – 12. veebruar kõigile praegustele ja uutele Telia TV klientidele võimalust endale soodustingimustel uus teler soetada.

Loe edasi


Laetakse postitusi
banner2_851x315px_digitark_FB2
Tea, mida ja kuidas sa ostad!

Digiostlemise targad ja kasulikud juhised

  • Tauno Tammik töötab Telia Rapla esinduses müügikonsultandina ja on aastate jooksul puutunud kokku nii erinevate digitehnoloogiate, -seadmete kui ka klientide küsimustega. Digiostlemise blogis jagab ta iganädalaselt soovitusi ja räägib oma postitustes teemadel, mille vastu on kliendid ikka ja jälle huvi üles näidanud.
  • Erki Oras on digitaalsete lugude siiras pajataja. Ta usub, et hea tehnika peab kohanema inimesega, mitte vastupidi ehk intuitiivsus ennekõige – olgu siis tegu kasutajaliidese või disainiga.
  • Marko Palm kirjutab neist asjadest, millest digimaailmas meile igapäevaselt kasu on.
  • Kadri Penjamin õpetab ostukoolis oma telefoni paremini tundma ja selgitab enam levinud küsimusi-vastuseid ning müüte telefonide mälumahust ja töövõimest.