Kategooria: Targa digiostlemisest blogi ehk kasulik ostukool

Aasta hittlugu nr 1!

Telia TV on digitaalne teleprogrammide edastamise teenus, mille kasutamiseks on sul vaja Telia internetiühendust, ruuterit ja digiboksi.

Loe edasi


Nutikas spordisuvi

Kaasaskantavate nutiseadmete valik suureneb iga päevaga. Nutitelefonide täienduseks pakutakse nuti- ja pulsikellasid ning erisuguseid aktiivsusmonitore. Tavakasutajal võib endale sobivat valikut otsides kõvaketas pehmelt öeldes kokku joosta. Tegin testi ja proovisin järele ning jagan nüüd hea meelega oma kogemusi.

Loe edasi


Viis aastat tagasi oleksin seda lugu kirjutama asudes teinud arvatavasti loo pealkirjaga „Millal oleks õige aeg tutvustada lapsele esimest mobiiltelefoni?“. Meeldib see meile või mitte, aga nutitelefonid on teinud agarat võidukäiku ning tänapäeval ei ole selles midagi eriskummalist, kui tänaval mõni väiksem laps soliidse nutitelefoniga vastu jalutab.

Loe edasi


Jõuline, kuid ilus

Ehkki järjepidevalt ilmub siin-seal tehnikaekspertide arvamusi sellest, kuidas nutikellad on mõttetud ning arusaamatud vidinad, siis mina isiklikult siin küsimust ei näe, sest kasutan nutikella (Apple Watch) edukalt juba üle aasta ning loobuda sellest ei plaani.

Loe edasi


Demokraatia üks alustalasid on valikuvõimalus. Sellest aspektist vaadatuna on Samsung kindlasti üks demokraatlikumaid telefonitootjaid terve seinatäie erinevate mudelitega. Samsung Galaxy A5 on Samsungi järjekordne katse pakkuda tarbijale n-ö kõrgema keskklassi telefoni.

Loe edasi


Hea võimalus!

Telia pakub vahemikus 16. jaanuar – 12. veebruar kõigile praegustele ja uutele Telia TV klientidele võimalust endale soodustingimustel uus teler soetada.

Loe edasi


Veebruaris 2017!
Tervisering korda!

Ilmselt enamus meist on suuremal või vähemal määral näinud maffiafilme, kus erineva süütusastmega tegelased peavad surema, sest nad “teavad liiga palju”. Vähemalt nii kinnitavad vaatajale ülekaalulised kaherealistes ülikondades kange itaalia aktsendiga kurikaelad. Garmin Indexi nutikaal tundub mulle just nimelt sellise tegelasena, kes teab liiga palju.

Loe edasi


Laetakse postitusi
banner2_851x315px_digitark_FB2
Tea, mida ja kuidas sa ostad!

Digiostlemise targad ja kasulikud juhised

  • Tauno Tammik töötab Telia Rapla esinduses müügikonsultandina ja on aastate jooksul puutunud kokku nii erinevate digitehnoloogiate, -seadmete kui ka klientide küsimustega. Digiostlemise blogis jagab ta iganädalaselt soovitusi ja räägib oma postitustes teemadel, mille vastu on kliendid ikka ja jälle huvi üles näidanud.
  • Erki Oras on digitaalsete lugude siiras pajataja. Ta usub, et hea tehnika peab kohanema inimesega, mitte vastupidi ehk intuitiivsus ennekõige – olgu siis tegu kasutajaliidese või disainiga.
  • Marko Palm kirjutab neist asjadest, millest digimaailmas meile igapäevaselt kasu on.
  • Kadri Penjamin õpetab ostukoolis oma telefoni paremini tundma ja selgitab enam levinud küsimusi-vastuseid ning müüte telefonide mälumahust ja töövõimest.