Kategooria: Digitarga filmikool

Aasta hittlugu nr 1!

Telia TV on digitaalne teleprogrammide edastamise teenus, mille kasutamiseks on sul vaja Telia internetiühendust, ruuterit ja digiboksi.

Loe edasi


Tee paremaid pilte!

Nutitelefonide kaamerad on piisavalt valgustundlikud, et saada hakkama ka pildistamisega hämaras keskkonnas, aga inimene peab siiski ise otsustama, kuhu panna kaadris fookuspunkt, millelt kaamera valgust mõõdab, selgitab Digitarga fotograaf ja videote looja Martin Dremljuga. “Pildistada ei tasu telefon püstises asendis, kuigi see on harjumuspärane telefoni käes hoidmise võte – pöörates telefoni põiki-asendisse, jääb pildile ka oluliselt rohkem,” soovitab ta.

Loe edasi


Suur test ja pildid!

Mobiiliga pildistada on mugav ja hea. Kuna telefon on tavaliselt igal pool kaasas, siis on just sobival hetkel võimalik teha pilti või videot. Nõnda on palju lihtsam tabada hetke nii inimeste kui ka igapäevaelu jäädvustamiseks.

Loe edasi


Vaata ette ja taha!
Fotokunst telefoniga

Suurepärane uudis kõigile mikro- ja makrofotograafia huvilistele! Kui eelnevalt on telefonikaameratele toodetud kaasaskandmiseks kohmakaid ja suuremaid objektiive, siis nüüd piisab makrofotode jäädvustamiseks vaid kleepsust!

Loe edasi


Laetakse postitusi

Digitarga filmikool

3-axis-smartphone-gimbal-cellphone-iphone6-plus

  • Paku ägedamaid filmielamusi, tee paremaid salvestusi – ole kaval ja kasuta tarku abivahendeid!
  • Õpi paremini, huvitavamalt ja sisukamalt filmima ja paku oma lähedastele emotsioone ning kasulikke ülevaateid
  • Mõista filmimaailma telgitagust, õpi praktikutelt ja asjatundjatelt
  • Tutvu kasulike abivahendite, nutividinate, rakenduste, programmide ja töövõtetega!

Loe lisaks Digitargast: