Kategooria: Tarkvara

Alates aastast 2007, mil Google Androidi tarkvaraga turule tuli, on see plahvatuslikult levinud ja suurema osa nutitelefonide turust enda kätte haaranud. Loomulikult on olemas ka Apple ja iOS, kuid on tõsiasi, et praeguse seisuga kasutab Androidi tarkvara u 85% kõikidest nutitelefonidest. Seega on tegemist tõesti kõigile teada ja tuntud operatsioonisüsteemiga. Küll aga ei pruugi paljud teada või teadvustada, et Androidi tarkvara võib leida veel päris mitmest seadmest. Seega teemegi tutvust seadmete ja valdkondadega, kus Androidi tarkvara ennast peidab.

Loe edasi


Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefonid on populaarsed ja väga paljude inimeste igapäevaseks kaaslaseks. Ometi ei pruugi paljud kasutajad oma telefoni kõikidest võimalustest ja oskustest teadlikud olla. Seda kasvõi seetõttu, et erinevaid seadeid ja seadistusi on tarkvaras pea lõputult ning iga mudeli ning tarkvaraversiooniga lisandub neid muudkui juurde.

Loe edasi


Elektriauto on pop

Elektriautod on muutumas järjest igapäevasemateks tarbeesemeteks ning kuigi hind on võrreldes tavaautodega märgatavalt kallim, näeme neid Tallinna tänavatel juba märksa rohkem.

Loe edasi


Paljud meist on Google’i tõlkevõimalusi juba kasutanud. Aga kui tihti oleme õnnestunud, õigesti lauseid tõlkinud? Tõlketeenuse väljatoomisest on juba 10 aastat möödunud, kuid siiamaani oli kõige olulisemaks probleemiks tõlgete ebatäpsus. Nüüd on Google’i inseneridel kavatsus see probleem lahendada, kasutades neurovõrke.

Loe edasi


Aeglase internetipaketi või aegunud nutitelefoniga võib Facebooki kasutamine olla äärmiselt pikaldane ja närvesööv tegevus. Sellepärast on Facebook välja tulnud lihtsustatud rakendusega Facebook Lite, mis kasutab vähem andmemahtu ning töötab isegi aeglasematel kiirustel kui 2G.

Loe edasi


Laetakse postitusi