Kategooria: Tarkvara

Elektriauto on pop

Elektriautod on muutumas järjest igapäevasemateks tarbeesemeteks ning kuigi hind on võrreldes tavaautodega märgatavalt kallim, näeme neid Tallinna tänavatel juba märksa rohkem.

Loe edasi


Paljud meist on Google’i tõlkevõimalusi juba kasutanud. Aga kui tihti oleme õnnestunud, õigesti lauseid tõlkinud? Tõlketeenuse väljatoomisest on juba 10 aastat möödunud, kuid siiamaani oli kõige olulisemaks probleemiks tõlgete ebatäpsus. Nüüd on Google’i inseneridel kavatsus see probleem lahendada, kasutades neurovõrke.

Loe edasi


Aeglase internetipaketi või aegunud nutitelefoniga võib Facebooki kasutamine olla äärmiselt pikaldane ja närvesööv tegevus. Sellepärast on Facebook välja tulnud lihtsustatud rakendusega Facebook Lite, mis kasutab vähem andmemahtu ning töötab isegi aeglasematel kiirustel kui 2G.

Loe edasi


Volvo On Call on rakendus, mis annab sulle võimaluse oma autot kontrollida lihtsasti nutiseadmesse laetava rakendusega – selle kaudu võid enne autosse istumist kontrollida, kas auto temperatuur on paras, kui palju on paagis kütust, kui kaua on järgmise hoolduseni aega ning tihedalt täis parklas aitab see sul ka oma auto üles leida.

Loe edasi


Laetakse postitusi