Kategooria: Digitaalne meelelahutus

Üha suurenevad ekraanid on muutnud iPhone’id ja iPadid filmide või seriaalide vaatamiseks. Paraku on aga Apple’i seadmete suletud ja turvaline süsteem seotud sellise õnnetusega nagu iTunes. Ehkki kui voogesitusteenust pakkuvaid rakendusi on mitmeid, siis nutiseadmesse allalaadida ja vaadata saab filme jms ainult läbi iTunes’i. Lisaks ei saa iTunes’is kasutada mitmeid hetkel populaarseid videoformaate nagu .mkv või .mp4 ning sisu saab nutiseadmesse laadida vaid läbi usaldatud arvuti, mis on seotud kasutaja Apple ID-ga. Ehkki kõik need sammud on mõeldud kasutaja seadmete turvalisust silmas pidades, siis paljude arvates püüab Apple oma suletud süsteemiga saavutada monopoolset seisundit. Ning mingi nurga all on neil ka õigus.

Loe edasi


23. taliolümpiamängud lähenevad pikkade sammudega. Patoloogilised spordientusiastid loevad erutunult järelejäänud päevi või nüüd juba tunde ning nuputavad viise, kuidas öösiti kauem üleval olla – ajavahe Eesti ja Pyeongchangi vahel on 7 tundi. Seega, kuidas olümpiamängud üle elada nii, et spordisõbra unevõlg liialt suureks ei kasvaks ja tähtsad ülekanded samas nägemata ei jääks?

Loe edasi


iPhone X inimesi ükskõikseks ei jäta, omanikud silitavad hellalt selle siidist pinda, mitteomanikud kiruvad kõrget hinda ja vähest funktsionaalsust. Vähehaaval aga hakkavad ilmuma rakendused, mis iPhone X-i ainuomast funktsionaalsust, st Face-ID-d kasutusele võtavad.

Loe edasi


Ekspress Meedia, Ajakirjade Kirjastuse, SL Õhtulehe ja Telia koostöös jõudis sel nädalal turule Leheriiuli teenus, mis pakub mugavat ligipääsu tuntud ajalehtedele ja ajakirjadele.

Loe edasi


Laetakse postitusi