Kategooria: Digitaalne meelelahutus

Vana hea klassika Tetrise omamoodi uusversioon, mis haarab esimesest “klotsist” ja hoiab tegevuses… minu puhul lõputult.

Loe edasi


Eelmise aasta lõpus jõudis Eestis turule uudne digilahendus Leheriiul, mille kasutusstatistika näitab, et lehtedest eelistavad inimesed lugeda kõige enam Eesti Ekspressi, ajakirjadest aga Kroonikat.

Loe edasi


Üha suurenevad ekraanid on muutnud iPhone’id ja iPadid filmide või seriaalide vaatamiseks mugavaks. Paraku on aga Apple’i seadmete suletud ja turvaline süsteem seotud sellise õnnetusega nagu iTunes. Ehkki voogesitusteenust pakkuvaid rakendusi on mitmeid, saab nutiseadmesse alla laadida ja vaadata filme jms ainult iTunesi kaudu. Lisaks ei saa iTunesis kasutada praegu populaarseid videoformaate nagu .mkv või .mp4 ning sisu saab nutiseadmesse laadida vaid usaldusväärse arvuti kaudu, mis on seotud kasutaja Apple ID-ga. Ehkki kõik need sammud on mõeldud kasutaja seadmete turvalisust silmas pidades, püüab Apple paljude arvates oma suletud süsteemiga saavutada monopoolset seisundit. Ning mingi nurga all on neil ka õigus.

Loe edasi


23. taliolümpiamängud lähenevad pikkade sammudega. Patoloogilised spordientusiastid loevad erutunult järelejäänud päevi või nüüd juba tunde ning nuputavad viise, kuidas öösiti kauem üleval olla – ajavahe Eesti ja Pyeongchangi vahel on 7 tundi. Seega, kuidas olümpiamängud üle elada nii, et spordisõbra unevõlg liialt suureks ei kasvaks ja tähtsad ülekanded samas nägemata ei jääks?

Loe edasi


iPhone X inimesi ükskõikseks ei jäta, omanikud silitavad hellalt selle siidist pinda, mitteomanikud kiruvad kõrget hinda ja vähest funktsionaalsust. Vähehaaval aga hakkavad ilmuma rakendused, mis iPhone X-i ainuomast funktsionaalsust, st Face-ID-d kasutusele võtavad.

Loe edasi


Laetakse postitusi