Kategooria: Leiud Internetist

Oli aeg, mil Huawei oli kõigest üks paljudest Hiina telefonitootjatest, keda tunti (kui üldse) ainult odavate plastist nutitelefonide poolest. Need ajad on ammu möödas ning juba mõne nädala pärast võime oodata ettevõtte uusimaid P-seeria telefone, mis Samsungi, Apple’i ja teiste suurtootjatega armutusse konkurentsiheitlusse astuvad.

Loe edasi


Aasta üks oodatum elektroonikamess CES on tuure maha võtmas ning aeg on peale vaadata põnevaimatele näidatud toodetele ja tehnoloogiatele, mis elektroonikavaldkonda lähitulevikus suunama hakkavad.

Loe edasi


Jõulud lähenevad katastroofilise kiirusega ning käes on aasta kõige magusam tarbimisaeg… Kingituste ostmine. Aja ja energia säästmiseks ning valiku laiendamiseks kasutab üha enam eestimaalasi üha julgemini erinevaid internetipoode. Ometi on selline ostlemisviis alati seotud teatava kahtlusega, kas pakutav kaup on ikka piisavalt hea ja korralik.

Loe edasi


Waze’i kasutajad annavad oma panuse hädaabiteenistuste töö tõhustamisse, sest hädaabinumber 112 on integreeritud populaarse rakendusega.

Loe edasi


Facebook, mis on viimase aasta jooksul saanud kõvasti kriitikat ja isegi otseseid süüdistusi selle eest, et annab võimaluse libauudiste levikuks, on asunud tasapisi õiges suunas tegutsema.

Loe edasi


Laetakse postitusi