Kategooria: Riistvara

Kui kohe müügile jõudev iPhone X osutub müügihitiks, võidab sellest ka Apple’i peamine konkurent Samsung. Kuidas nii?

Loe edasi


Kui Galaxy S-seeria on olnud Samsungi lipulaevaks, siis Note on omakorda olnud Galaxy tipuks. Kahjuks aga põhjustas just Note’i seitsmes mudel eelmisel aastal Samsungile katastroofi, millest vaid vähesed telefonitegijad välja oleks tulnud. Arvukalt ootamatuid isesüttimisi tekitas olukorra, kus Samsung terve tooteseeria tagasi kutsus – hoolimata paljude fännide protestist. Olukord oli nii hull, et Samsung mõtles isegi kogu tooteseeria lõpetamisele. Õnneks aga asi nii kaugele ei läinud ja Samsung tutvustas äsja oma uut Note 8 nuhvlit, mille turvalisusele on ekstra tähelepanu pööratud.

Loe edasi


Digitargas ilmus hiljuti lugu uuest Samsungi lisavidinast, mis telefoni arvutiks muudab. Idee pole uus ja seda on üritatud ka varem, kuigi edutult: näiteks Microsoft Continuum projekt, Asus oma Pad telefonide seeriaga ning veel mõned teised. Olenemata varasemast ebaedust, meeldib mulle väga idee kasutada ühte seadet vastavalt vajadusele arvuti või telefonina. Tehniliste näitajate poolest pole minu isikliku tööarvuti ja uute nutitelefonite vahe enam väga erinev, seega teoreetiliselt võiks ju idee lennata, aga kuidas saab hakkama sellega Android?

Loe edasi


Sony on teinud juba aastaid nii kaameraid kui ka telefone. Ning on teinud seda hästi, isegi minu esimene mobiiltelefon oli Sony. Edev kuulariklapiga telefon Sony CM-DX 1000. Sony on suuremale osale Ida-Euroopast kujunenud kvaliteedimärgiks, mida võib alati usaldada. Ning üldiselt pole see kvaliteedimärk alt vedanud. Ehkki ülalmainitud telefoni kuulariklappi võib põhimõtteliselt disainiveaks pidada, olen senini Sony toodetega vägagi rahul olnud. It just works, nagu ütles Steve Jobs Apple’i toodete kohta. Sama kehtib ka Sony XZ Premiumi nutitelefoni kohta.

Loe edasi


Elektriauto on pop

Elektriautod on muutumas järjest igapäevasemateks tarbeesemeteks ning kuigi hind on võrreldes tavaautodega märgatavalt kallim, näeme neid Tallinna tänavatel juba märksa rohkem.

Loe edasi


Laetakse postitusi