Liitu Digitarkade Klubiga ja jaga
põnevaid digisoovitusi ning -avastusi!

Kasulikele ja üllatuslikele digisoovitustele jagama ka igakuiselt eriauhindu!

Uus aasta, uus hoog – tehnoloogiaportaali Digitark senine Facebooki-leht transformeerus Digitarkade klubiks! Nüüd saad rohkem digiuudiseid, prakilisi nõuandeid ja kasulikke sooduspakkumisi otse oma Facebooki-seinale ja postkasti!

Parimad digitargutajad võidavad iga kuu kasulikke auhindu, tehnoloogiahuvilised digitargad saavad aga testida uusi digiseadmeid ja oma digikogemusi ka teistega jagada. Vahel saavad Digitarkade klubi liikmed ka omavahel kokku, et silmast silma aru pidada ning oma käega tehnikavidinaid katsuda ja testida. Liitu uue Digitarkade Klubiga Facebookis, jaga Instagramis kasulikke digisoovitust või digiavastust foto või 15sekundilise video kujul ja lisa alati juurde hashtag ehk teemaviide #digitarkadeklubi – nii ei jää sinu kasulikud nõuanded märkamata!

Kategooria: Kaasaskantav digitehnika

Volvo toob Volvo On Call rakenduse ka nutikelladesse

0

Volvo On Call on rakendus, mis annab sulle võimaluse oma autot kontrollida lihtsasti nutiseadmesse laetava rakendusega – selle kaudu võid enne autosse istumist kontrollida, kas auto temperatuur on paras, kui palju on paagis kütust, kui kaua on järgmise hoolduseni aega ning tihedalt täis parklas aitab see sul ka oma auto üles leida.

Loe edasi
Laetakse postitusi