Kategooria: Seadistamine

Praktiline juhend!

Kindlasti on elus tulnud ette juhtum, kus mobiil on täiesti kadunud ja tagatipuks on ta ka hääletu peal. Google on selle peale mõelnud ning siin on juhend, kuidas oma abiline kiirelt üles leida. NB! Toimib ainult internetiühenduse olemasolul.

Loe edasi


30. septembril lansseerib Apple uusima tarkvaraversiooni oma laua- ja sülearvutitele – Mac OS X 10.11 El Capitan. Uuendus on nii nagu kõik varasemadki täiesti tasuta ning uuendatav App Store’i kaudu. Selleks, et allalaadimisprotsess mööduks muretumalt, viska pilk peale alljärgnevatele soovitustele oma arvuti ettevalmistamiseks.

Loe edasi


Eestis oleme harjunud, et ülikiire 4G võrk on praktiliselt igal pool, nii et vajaliku info leiab internetist ülehelikiirusel, meilid saavad siuh-säuh saadetud ning sotsiaalvõrgustikesse laaditavad meeleolupildid on hetkega sõpradeni jõudnud. Nii et kui välismaal lööb telefonil ette 3G, tundub ühendus talumatult aeglane ja piinarikas.

Loe edasi


Bluetooth võimaldab juhtmevabalt suhelda kahel lähestikku asetseval BT-teenusega seadmel: seega peab andmete kopeerimiseks Bluetooth’i lubama mõlemas telefonis eraldi.

Loe edasi


iCloud konto loomine ja seadistamine on lihtne – meie samm-sammult juhised sobivad ka algajale iPhone’i kasutajale. Edaspidi aitab iCloud vajaliku info ise alati värskena hoida ning tagab info kättesaadavuse just siis ja seal, kus Sina seda vajad. Lisaks info jagamisele aitab iCloud Sinu telefoni turvalisust tagada.

Loe edasi


Laetakse postitusi