Kategooria: Seadistamine

iPhone X on vaieldamatult üks suuremaid hüppeid, mida iPhone oma arengus ette on võtnud ja seda mitte ainult uue servast servani ekraani tõttu. Sestap nõuab iPhone’ide uue lipulaeva kõikide võimaluste selgeks saamine kindlasti väikest tutvumisperioodi. Omalt poolt pakume mõningaid nõkse, et see aeg oleks võimalikult lühike ja valutu.

Loe edasi


Praktiline juhend!

Kindlasti on elus tulnud ette juhtum, kus mobiil on täiesti kadunud ja tagatipuks on ta ka hääletu peal. Google on selle peale mõelnud ning siin on juhend, kuidas oma abiline kiirelt üles leida. NB! Toimib ainult internetiühenduse olemasolul.

Loe edasi


30. septembril lansseerib Apple uusima tarkvaraversiooni oma laua- ja sülearvutitele – Mac OS X 10.11 El Capitan. Uuendus on nii nagu kõik varasemadki täiesti tasuta ning uuendatav App Store’i kaudu. Selleks, et allalaadimisprotsess mööduks muretumalt, viska pilk peale alljärgnevatele soovitustele oma arvuti ettevalmistamiseks.

Loe edasi


Eestis oleme harjunud, et ülikiire 4G võrk on praktiliselt igal pool, nii et vajaliku info leiab internetist ülehelikiirusel, meilid saavad siuh-säuh saadetud ning sotsiaalvõrgustikesse laaditavad meeleolupildid on hetkega sõpradeni jõudnud. Nii et kui välismaal lööb telefonil ette 3G, tundub ühendus talumatult aeglane ja piinarikas.

Loe edasi


Bluetooth võimaldab juhtmevabalt suhelda kahel lähestikku asetseval BT-teenusega seadmel: seega peab andmete kopeerimiseks Bluetooth’i lubama mõlemas telefonis eraldi.

Loe edasi


Laetakse postitusi