Kategooria: Ostujuhid

Eesti Telekomi (EMT ja Elion) müügikanalites oli 2015. aastal mobiiltelefonide arvestuses kõige müüdum telefon iPhone.

Loe edasi


Kuna iPhone 6 on päris kindlalt ja pikalt nutitelefonide müügitabelites liidrite hulgas, testisime just sellele telefonile mõeldud kotte ja ümbriseid.

Loe edasi


Headest asjadest kirjutada on mõnus ja kerge ning väga headest asjadest veel mõnusam ja kergem. Nagu näiteks Apple AirPodi juhtmevabadest kõrvaklappidest. Pean tunnistama, et kuigi viimaste aastate jooksul on mu käte vahelt läbi käinud nutitelefonide paremik ning kuhjaga teisi väga häid elektroonikavidinaid, siis nii mõnusat kasutuskogemust nagu Apple AirPodid mulle pakkusid, pole suutnud anda ükski teine vidin, ka mitte Apple’i enda telefonid ja tahvelarvutid.

Loe edasi


TOP

Tänavu esimeses kvartalis mahtusid kümne enimmüüdud mobiiltelefoni hulka vaid kolme tootja mudelid: Apple, Samsung ja Huawei.

Loe edasi


Sony telefonid on tuntud oma kvaliteedi ja minimalistliku disaini poolest ning Xperia XZs ei ole samuti erand.

Loe edasi


Kui soovid sõbrapäeval teha sõbrale kasuliku ja nutika, aga soodsa kingi, pakume sulle välja paar head ideed, mis sobivad hästi kokku iga sõbraga, sõltumata tema elustiilist.

Loe edasi


Lenovo uus tahvelarvuti Yoga Tab 3 Pro sisaldab tugijala küljes ka pisikest, aga piisavalt võimast projektorit, mistõttu sobib nutiseade ideaalselt just neile kasutajatele, kes soovivad vaadata näiteks MINU.TV mobiilset teleprogrammi, otsustades ise, kust seda parasjagu siis vaadata – tabi ekraanilt, seinalt või hoopis magamistoa laest.

Loe edasi


Laetakse postitusi