Kategooria: Ostujuhid

Eesti Telekomi (EMT ja Elion) müügikanalites oli 2015. aastal mobiiltelefonide arvestuses kõige müüdum telefon iPhone.

Loe edasi


Kuna iPhone 6 on päris kindlalt ja pikalt nutitelefonide müügitabelites liidrite hulgas, testisime just sellele telefonile mõeldud kotte ja ümbriseid.

Loe edasi


Kui soovid sõbrapäeval teha sõbrale kasuliku ja nutika, aga soodsa kingi, pakume sulle välja paar head ideed, mis sobivad hästi kokku iga sõbraga, sõltumata tema elustiilist.

Loe edasi


Lenovo uus tahvelarvuti Yoga Tab 3 Pro sisaldab tugijala küljes ka pisikest, aga piisavalt võimast projektorit, mistõttu sobib nutiseade ideaalselt just neile kasutajatele, kes soovivad vaadata näiteks MINU.TV mobiilset teleprogrammi, otsustades ise, kust seda parasjagu siis vaadata – tabi ekraanilt, seinalt või hoopis magamistoa laest.

Loe edasi


Igapäevaselt nutitelefoni kasutades ei süvene me tihti sellesse, miks see aja möödudes üha aeglasemaks muutub. On aga tõsi, et mõtlematult tegutsedes aitame ise kaasa telefoni mälumahu täitumisele ning seeläbi nutiseadme funktsioonide mittetoimimisele.

Loe edasi


“Sain ka testida nutikella Samsung Gear S2 Classic. Iseenesest põnev kogemus, sest mul pole nutikelladega üldse mingit kogemust ja enne selle kella saamist ei saanud ka aru, milleks see kasulik on,” kirjutab oma kogemustest ajakirjanik ja ettevõtja Sandel Klausen oma blogis.

Loe edasi


Laetakse postitusi