Kategooria: KKK

Praktiline juhend!

Kindlasti on elus tulnud ette juhtum, kus mobiil on täiesti kadunud ja tagatipuks on ta ka hääletu peal. Google on selle peale mõelnud ning siin on juhend, kuidas oma abiline kiirelt üles leida. NB! Toimib ainult internetiühenduse olemasolul.

Loe edasi


Tänasel tasuta veebiseminaril jagab tehnoloogiaajakirjanik Hans Lõugas näpunäiteid, kuidas ohutult nutiseadmetes ja internetis tegutseda. Täna kell 15-16 toimuvat veebiseminari korraldab Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA) digiõppe päeva raames.

Loe edasi


. Ettevõtte IT-osakond peab arvestama sellega, et kasutaja valib üha enam ise seadmeid, millega süsteeme kasutada, ning ettevõtte infosüsteemid peavad seda paljususevõimalust toetama.

Loe edasi


Tallinna Reaalkooli  4. klassi õpetaja Margit Luts tõi välja, et tänu õppetöös kasutatavatele tahvelarvutitele on lastel omandatud harjumus kasutada targalt ka oma nutitelefone.

Loe edasi


1. Ära kanna mobiiltelefoni kohas, kust võõrad selle kergesti ja Sulle märkamatult kätte saavad. Koti lahtine välistasku, avatud taskud rõivastel ja mujal on halvad kohad, sest sealt võib telefon kergesti välja kukkuda ning lisaks on see kerge saak varastele.

Loe edasi


Laetakse postitusi