Kategooria: Juhendid

Headest asjadest kirjutada on mõnus ja kerge ning väga headest asjadest veel mõnusam ja kergem. Nagu näiteks Apple AirPodi juhtmevabadest kõrvaklappidest. Pean tunnistama, et kuigi viimaste aastate jooksul on mu käte vahelt läbi käinud nutitelefonide paremik ning kuhjaga teisi väga häid elektroonikavidinaid, siis nii mõnusat kasutuskogemust nagu Apple AirPodid mulle pakkusid, pole suutnud anda ükski teine vidin, ka mitte Apple’i enda telefonid ja tahvelarvutid.

Loe edasi


TOP

Tänavu esimeses kvartalis mahtusid kümne enimmüüdud mobiiltelefoni hulka vaid kolme tootja mudelid: Apple, Samsung ja Huawei.

Loe edasi


Sony telefonid on tuntud oma kvaliteedi ja minimalistliku disaini poolest ning Xperia XZs ei ole samuti erand.

Loe edasi


Praktiline juhend!

Kindlasti on elus tulnud ette juhtum, kus mobiil on täiesti kadunud ja tagatipuks on ta ka hääletu peal. Google on selle peale mõelnud ning siin on juhend, kuidas oma abiline kiirelt üles leida. NB! Toimib ainult internetiühenduse olemasolul.

Loe edasi


Kui soovid sõbrapäeval teha sõbrale kasuliku ja nutika, aga soodsa kingi, pakume sulle välja paar head ideed, mis sobivad hästi kokku iga sõbraga, sõltumata tema elustiilist.

Loe edasi


Laetakse postitusi