Kategooria: Sina ja reisimine

Soodne & kvaliteetne

Peale seda, kui eestimaalased said võimaluse kasutada mobiilset andmesidet Baltimaades ja Skandinaavias koduturu hinnaga, on mobiilse interneti tarbimine nimetatud piirkondades läbi teinud tohutu kasvu.

Loe edasi


Avasta maailma

Telefoni ja virtuaalreaalsuse prillide abil on tänaseks võimalik väga lähedalt teada saada, mida näeb ja kuuleb Hispaania Santiago de Compostela teel, Londoni kesklinnas või kasvõi Marsil. Virtuaalreaalsuse vahendid on veel lapsekingades, kuid juba praegune tehnika pakub väga ägedaid lahendusi ning jõuab üha enam laiematesse massidesse. Tavaliselt seostatakse virtuaalreaalsust pigem mängudega, kuid VR pakub ka põnevaid võimalusi reisimiseks.

Loe edasi


Reisi targalt
Vaata videot!

Maratonijooksjad Leila, Liina ja Lily Luik, kes Rio olümpiamängudel Eestit esindamas käisid, võtavad karbist tuttuued ja nutikad Polar V800 spordikellad välja – need aitavad endal saada parema ülevaate sportlikest saavutustest, aga informeerida ka treenerit.

Loe edasi


Sportlik argipäev

Inimene on oma loomult laisk. Või siis pehmemalt öeldes energiasäästlik. Kuigi mingist vaatenurgast on laiskus progressiivne jõud, mis sunnib inimest nuputama üha uusi ja mugavamaid lahendusi oma elu jaoks, kaasneb mugavusega paraku ka vähene füüsiline aktiivsus. Kõik see käib ka minu kohta.

Loe edasi


Laetakse postitusi