Kategooria: Sina ja muusika

Müravaba muusika

Hiljuti toimunud Apple’i järjekordse iPhone’i uudismudeli tutvustuse ilmselt kõige kõmulisemaks uudiseks oli tavapärase 3,5 mm kõrvaklapisisendi puudumine. Suur hulk tehnikahuvilisi ja -väljaandeid hurjutasid häälekalt Apple’it, nagu oleks viimane hakkama saanud mingi pühaduserüvetuse või lihtsalt idiootsusega. Olles aga ise juba mõnda aega juhtmevabade klappide kasutaja, kiidan Apple’ile vaid kaasa.

Loe edasi


2014. aastal käivitas NUMA-nimeline startup Prantsusmaal kogu muusikamaailma jaoks suure potentsiaaliga platvormi Soundsgood, mis on eelkõige suunatud muusikaeelistuste mõjutajatele – raadiod, muusikablogid, DJ-d, muusikakriitikud, vastavad ajakirjad jms. Mida see lahendus aga muusikasõbrale pakub?

Loe edasi


Hea heli ja disain!

Anton Tšehhov kirjutas kord, et inimeses peab kõik kaunis olema. Nii seest kui väljast. Harman / Kardon Aura Studio juhtmevaba kõlar pole küll inimene, kuid ta on kindlasti üks ilusamaid kõlareid, mida ma oma pika elu jooksul näinud olen.

Loe edasi


Jaapani ettevõte Terrada Music on välja töötanud noodilehe e-lugeri Gvido, millega on tuhanded noodilehed alati kaasas ja pole lõputut lappamist lahtiste lehtede vahel.

Loe edasi


Lae äpp alla!

Festivality rakenduse platvormi juht Aivar Laan käis täna Digitarga saates selgitamas, kuidas äpp on sündinud.

Loe edasi


Rain Uusen
Rain Uusen,
Laetakse postitusi