Kategooria: Ärikliendile

Infotehnoloogia kiire areng mõjutab oluliselt ka IT-sektori tööjõu tasakaalu ning paneb küsima harjumuspäraselt selles valdkonnas pildil olevate spetsialistide ehk “patsiga poiste” tuleviku üle. Uue põlvkonna IT- ja telekommunikatsiooniettevõtte Telia Eesti ekspertide sõnul ongi ettevõtete IT haldamise põhimõtted võrreldes varasemaga oluliselt muutunud ning tulevikutrendides nähakse tähelepanuväärseid nihkeid.

Loe edasi


Eelmisel nädalavahetusel vallandus küberrünnakute laine, mis tabas üle maailma erinevaid organisatsioone ja ettevõtteid.

Loe edasi


Firma IT-osakond veedab sageli uue arvutiga pikalt aega, enne kui see töötaja kätesse usaldatakse – põhjuseks vajadus, et töömaterjalid oleksid turvatud ega satuks teadmatusest netipahalaste valdusesse. Kuidas on lood aga meie telefonide ja tahvelarvutitega? Kas sinu ettevõte arvestab töötajate seadmete turvamisel allolevate ohtudega?

Loe edasi


Püüan allpool vastata peamistele küsimustele, mis mulle ekraanide teemaga seoses aeg-ajalt esitatakse. Ühtlasi ka mõne sõnaga sellest, mida ühe või teise valimisel arvestada, kuid millest artiklites „Kuidas valida projektorit“ või „Milline teler osta“ enamasti ei räägita. Silmas olen pidanud tüüpilist kontorikasutust, kus filme ei vaadata ja värvide loomutruudus pole peamine.

Loe edasi


Laetakse postitusi

Digitark persoon

Eesti Telekomi EMT raadiovõrgu osakonna juht Ermo Polma räägib tarbijaharidusest ja oma igapäevatööst.