Kategooria: Ärikliendile

Räägime Digitarga saates  lähemalt, kuidas saad Mobiilse Äri paketis sisalduvat internetimahtu oma seadmete vahel jagada.

Loe edasi


Kuna suveperioodil kulub nii kodukontoris töötades, pidevas liikumises olles kui ka puhkust nautides tavapärasest rohkem mobiilset internetti, pakub Telia äriklientidele terveks suveks võimalust kasutada väiksema paketi hinnaga kaks korda rohkem mobiilse andmeside mahtu.

Loe edasi


Oma äri alustada ja seeläbi maailma paremaks muuta tundub paljudele ahvatlevam kui kellegi teise heaks töötada. Ettevõtlust alustades on aga küsimusi rohkem kui vastuseid ja riskantseid otsuseid võib teele kerkida iga päev.

Loe edasi


Kui teadmistele, kogemusele ja kirele lisada kõvasti tööd ja natuke õnne, siis on see päris hea valem selleks, et uut edukat ettevõtmist alustada. Ometi on esimestel kuudel kümneid pisiasju, mida ette ei oska näha ja millele tuleb kiired ja tõhusad lahendused leida.

Loe edasi


Oma ettevõtet alustades võib tekkida palju küsimusi. Digitarga saates jagab oma kogemusi ettevõtja Marko Saue, kes on loonud sotsiaalmeedia agentuuri Goal. Vaata saadet, kus Marko jagab nippe, kuidas edukalt oma ettevõtet alustada ning millele tähelepanu pöörata.

Loe edasi


Laetakse postitusi

Digitark persoon

Eesti Telekomi EMT raadiovõrgu osakonna juht Ermo Polma räägib tarbijaharidusest ja oma igapäevatööst.