Kategooria: Ärikliendile

Kätte jõudnud suvi annab paljudele võimaluse korraldada elu nii, et tööd ei pea tegema ühes kindlas kohas. Kui töö iseloom seda võimaldab ja on olemas sobiv tehnika, siis tõesti pole piiranguid, kus töötada. Ainus eeldus on, et elekter võiks olemas olla. Ilma selleta läheks keeruliseks üle kümne tunni töötamine. Panime kokku listi komponentidest, millega saab töö tehtud nii Islandi vulkaanijalamil kui ka Saaremaa praamil, rääkimata suvekodust.

Loe edasi


Eelmises kodukontori postituses tõime välja ideid ja vahendeid, mis aitavad töötada seal, kus parasjagu soovitakse. Tänu tehnoloogia arengule on see paljude jaoks võimalik, andes tohutult võimalusi organiseerida tööelu enda käe järgi. Lisaks paljudele eelistele on kodukontoril ka oma ohukohad, mida tuleks arvesse võtta. Kui n-ö päris kontoris on tööaeg reguleeritud, siis võimalus kodust või suvilast tööd teha toob halvimal juhul kaasa selle, et tööd tehakse kogu aeg. Selle tulemusel võib kannatada pereelu ja isiklik tasakaal. Kuidas hoida töö- ja kodune aeg lahus, kui kõik toimub samas kohas?

Loe edasi


Saabumas on suvi ja see on ideaalne võimalus aeg maha võtta ja mõelda, kas oleks võimalik meie niigi lühikesest suvest maksimumi võtta ning mõned päevad teha tööd hoopis kodukontorist, suvilast või maakodust.

Loe edasi


Infotehnoloogia kiire areng mõjutab oluliselt ka IT-sektori tööjõu tasakaalu ning paneb küsima harjumuspäraselt selles valdkonnas pildil olevate spetsialistide ehk “patsiga poiste” tuleviku üle. Uue põlvkonna IT- ja telekommunikatsiooniettevõtte Telia Eesti ekspertide sõnul ongi ettevõtete IT haldamise põhimõtted võrreldes varasemaga oluliselt muutunud ning tulevikutrendides nähakse tähelepanuväärseid nihkeid.

Loe edasi


Eelmisel nädalavahetusel vallandus küberrünnakute laine, mis tabas üle maailma erinevaid organisatsioone ja ettevõtteid.

Loe edasi


Laetakse postitusi

Digitark persoon

Eesti Telekomi EMT raadiovõrgu osakonna juht Ermo Polma räägib tarbijaharidusest ja oma igapäevatööst.