Kategooria: Ärikliendile

Sel nädalal lahvatanud WiFi turvaaugu teema valguses on Telia IT-teenuste juhi Taavi Talve kinnitusel kõige paremas seisus need ärikasutajad, kes kasutavad WiFi võrke teenusena või kasutavad Telia Väikekontori WiFi lahendust. Viimase puhul on hiljuti ilmnenud turvaaugud juba kõrvaldatud.

Loe edasi


Uut autot ostes on loomulik, et ostad juurde nii liiklus- kui ka kaskokindlustuse. Firmale arvuteid soetades on aga tark kindlustada nende muretu töö, võttes kasutusele Telia Arvuti Stardipaketi – nii saad kogu ettevõttele igapäevased programmid ja viirusetõrje mugavalt ühe kuutasu eest.

Loe edasi


Kätte jõudnud suvi annab paljudele võimaluse korraldada elu nii, et tööd ei pea tegema ühes kindlas kohas. Kui töö iseloom seda võimaldab ja on olemas sobiv tehnika, siis tõesti pole piiranguid, kus töötada. Ainus eeldus on, et elekter võiks olemas olla. Ilma selleta läheks keeruliseks üle kümne tunni töötamine. Panime kokku listi komponentidest, millega saab töö tehtud nii Islandi vulkaanijalamil kui ka Saaremaa praamil, rääkimata suvekodust.

Loe edasi


Eelmises kodukontori postituses tõime välja ideid ja vahendeid, mis aitavad töötada seal, kus parasjagu soovitakse. Tänu tehnoloogia arengule on see paljude jaoks võimalik, andes tohutult võimalusi organiseerida tööelu enda käe järgi. Lisaks paljudele eelistele on kodukontoril ka oma ohukohad, mida tuleks arvesse võtta. Kui n-ö päris kontoris on tööaeg reguleeritud, siis võimalus kodust või suvilast tööd teha toob halvimal juhul kaasa selle, et tööd tehakse kogu aeg. Selle tulemusel võib kannatada pereelu ja isiklik tasakaal. Kuidas hoida töö- ja kodune aeg lahus, kui kõik toimub samas kohas?

Loe edasi


Laetakse postitusi

Digitark persoon

Eesti Telekomi EMT raadiovõrgu osakonna juht Ermo Polma räägib tarbijaharidusest ja oma igapäevatööst.