Tarkvarauuendus toob S7 seeria seadmesse parema puutetundlikkuse ning suurema stabiilsuse

#Galaxy S7 #Note 6 #samsung #tarkvarauuendus #uuendamine

Samsung Galaxy S7 ja S7 Edge tarkvarauuendus parandab mitmed vead, teiste seas ka Edge´i versiooniga ette tulnud probleemi, mil  telefon ei suutnud tuvastada puudutusi, kuna peopesa puudutas telefoni Edge ekraani.

Samsung Galaxy S7 Edge. Foto: pood.telia.ee
Samsung Galaxy S7 Edge. Foto: pood.telia.ee

Uuenduse lühikirjelduses on lisaks kirjas, et värskendusega püütakse parandada ka viga, mil viltu tehtud fotod olid moonutatud. Lisaks toob värskendus palju väiksemaid silmale ja kõrvale nähtamatuid veaparandusi. Tarkvarauuenduse maht on 156,52 MB ning see peaks S7 seeria telefonidesse jõudma mõne nädala jooksul.

Samsung Galaxy S7 seeria telefonide müüginumbritest veel nii palju, et ettevõtte värskeim telefon on osutunud ka Samsungi enda jaoks ootamatult edukaks ning esialgsest seitsmest miljonist seadmest on hoogsalt mööda lennatud. Samsungi tootmisliinidelt on välja veerenud juba ligi 10 miljonit S7 seadet, mis maailma eri paigus poelettidele ja sealt kasutaja taskusse liiguvad.

Jutud on liiklemas ka uue Note-seeria telefoni ümber, mis sel korral peaks kandma järjekorranumbrit 6. Galaxy Note 6 võib tulla tervelt 6 GB põhimäluga (Galaxy S7 ja S7 Edge said 4 GB põhimälu), 5,8” ekraaniga ning 12 MP kaameraga. Lisaks võib Note 6-st saada esimene Note-seeria telefon, mis vastab IP68 standardile ehk võib olla 1,5 meetri sügavusel vee all kuni 30 minutit.

Samsung Galaxy Note 6 võib saada esimeseks Note-telefoniks, mis on ka vee- ja tolmukindel.

Kui Samsung jääb uute telefonide esitlemisel oma tavapärase graafiku juurde, siis uut Note 6 telefoni näeme kõige tõenäolisemalt käesoleva aasta augustis või septembris. Loodetavasti jõuab seekord telefon ka Euroopasse müügile, kuna Note 5 telefoni Samsungi otsusega siinmail üldse ei müüdud.

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid