Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

4. aprillil õpetasid Tallinna Gustav Adolfi gümnaasiumi 3. ja 4. klassi õpilased külla tulnud õpetajatele ja õpilastele näiteks 3D-printimist ja mängude loomist – Tallinna nutikuu raames toimus koolituspäev “Lahe Digikool”.

Gustav Adolfi gümnaasiumis kasutatakse aktiivselt tehnoloogiat õppetöös ning Tallinna nutikuu raames soovisid 3. ja 4. klassi õpilased näidata ka teistele, mida nad oskavad. Nii kutsuti külla 1.–5. klassi õpetajaid koos õpilastega.

Koolitajateks olid õpilased ise ning võimalus oli osaleda erinevates käed-külge-töötubades nagu “Raspberry Pi ja Scratch”, “Programmeerimine iPADidega”, “3D printimine”, “Mängude loomine programmiga Kodu GameLab, Makey makey” ja “Animatsioon iPADidega”.

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid