Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Tänu Samsungi uuele mälukaardile võib su nutitelefoni varsti mahtuda tervelt 1 TB mäluruumi

#mälukaart #samsung

Kui ka sina oled üks neist, kes on tüdinud arvestamast piiratud ruumiga telefonis, et mahutada kõik äpid, pildid ja videod, siis lähitulevikus on võimalik nutitelefoni mahutada rohkem kui üks terabait (1 TB) sisemist mälu, mis jookseb kümme korda kiiremini kui tavaline mälukaart.

 

Samsung on ennekõike tuntud telefonide poolest, kuid ettevõtte osakond, mis tegeleb mälukaartide tootmisega – ja on ühtlasi kõige tulusam – teatas, et on alustanud kiirete 1 TB mälukaartide tootmist nutitelefonidele. Praegu pole veel teada, millistes järgmistes telefonides need olema hakkavad.

 

“Nutitelefoni entusiastid saavad varsti hakata nautima mälumahtu, mis on võrreldav korraliku sülearvuti omaga, ilma et peaks telefoni ühendama lisa-mälukaarte,” teatas Samsungi   esindaja.

 

1 TB on kaks korda suurem senisest suurimast mälukaardist, mis Korea firma siiani on ehitanud. Seni uusim kaart on Galaxy Note 9 telefonis 512 GB ja kui sellele lisada sama suur SD-kaart, siis ongi terabaidi piir ületatud. Uus läbimurre lubaks saavutada sama mahu ilma SD-kaardi abita. Ühtlasi oleks tulemus kiirem.

Samsungi sõnul saavutab uus kaart kiiruse 1000 megabaiti sekundis – see tähendab 5 GB Full HD video liigutamist viie sekundi jooksul. Praegu laialt levinud microSD kaartide puhul on see aeg peaaegu üks minut. Suurem mälumaht ja lugemise kiirus lubab parema kvaliteediga kõrgresolutsiooniliste videote filmimist.

Käesolev aasta toob selgust, kas 1 TB mäluga mudel võiks olla juba järgmisel lipulaeval, Galaxy Note 10-l, kirjutab TechCrunch.

 

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid