Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Sony Xperia Z5 mudelite eelmüük on EMT ja Elioni e-poes alanud. Foto: Tõnn Kuuli

Algas veekindla Sony Xperia Z5 mudelite eelmüük, kaasa saab kingituse

#sony #sony z5 #sony z5 compact #veekindel #veekindlus #Xperia

EMT ja Elioni e-pood alustas Sony uute lipulaevade ehk Xperia telefonide Z5 ja Z5 Compact eelmüügiga, eelmüügist ostjad saavad kingituseks kaasa ka aktiivsusmonitori.

Eelmüügis on saadaval nii 5,2-tolline Z5 kui ka 4,6-tolline Z5 Compact. Telefonil on võimas protsessor, kiirelt reageeriv kaamera, näpujäljelugeja, selge suur ekraan ja palju muud – kõik see soliidses vormis.

Aktiivsusmonitor Sony SmartBand 2 SWR12 EMT ja Elioni e-poes.
Aktiivsusmonitor Sony SmartBand 2 SWR12 EMT ja Elioni e-poes.

Kaheksatuumaline protsessor (kombineeritud neljatuumalisest 1,5 GHz ja 2 GHz neljatuumalisest protsessoritest) ja 3 GB põhimälu hoolitsevad seadme sujuva töötamise eest. 23 Mpix kaameraga jäädvustad meeldejäävaid hetki hetkega või hoopis filmid 3840 x 2160 resolutsioongia videot.

Telefoni kliendihind on 729 € Z5-l ja 599 € Z5 Compactil. Mõlema mudeliga saab eelmüügist kaasa kingituseks aktiivsusmonitori Sony SmartBand 2 SWR12 väärtuses 149 €.

 

Vaata uusi veekindlaid mudeleid e-poest:

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid