Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas: Super.ee

Superi äpist saad tasuta vaadata kõneaja jääki, boonuste kehtivust ja raha juurde laadida.

 

Kõik, kes on telefonis kõnekaarti kasutanud, teavad, et sinna tuleb raha laadida ja siis arvutada, et see otsa ei saaks. Aeg-ajalt tuleb teha tasulisi päringuid kõneaja jäägi kontrollimiseks ja kui selgub, et raha on otsakorral, siis kiirelt juurde laadida. Kõik see meenutab taksondust enne Taxifyd ja poes käimist enne e-Selverit: üle mõistuse kohmakas ja lausa vanaaegne.

 

Kõnekaardi Super äpp avaneb iOS- ja Android-telefonides punase, kollase ja rohelise ringiga mustal taustal, mis toob meelde Bob Marley laulud ja äratab ammuse unistuse Jamaicale minna. Kõige suurema ringi sees on kõige olulisem ehk mitu gigabaiti on järel andmemahtu. Oranžikas ringis on kõned ja rohelises SMS-id. Ringidele vajutades avaneb detailsem vaade kehtivusaegade ja aktiivsete pakettide kohta. See annab kõnekaardi kasutajale võimaluse kiirelt ja lihtsalt kursis olla oma Superi kõnekaardi kontol toimuvaga, ilma et peaks kuhugi helistama.

 

Screenshot_20171005-143505

 

Kui kõnekaart on telefoni või tahvelarvutisse sisestatud, saab äpis läbi internetipanga või laadimiskoodiga kaardile raha laadida. Äpis on lihtne osta kõne-, internetipaketi või muid lisateenuseid kõikidele Superi kõnekaardi numbritele, mille omanik oled. Äpp on ilus ja intuitiivne, sellega tahaks midagi teha ka siis, kui midagi polegi vaja teha.

 

Screenshot_20171005-145359

 

Äpi võimekus hallata mitut Superi numbrit korraga teeb lihtsaks nende kasutajate elu, kelle värava automaatikas, metsakaameras või muus nutividinas on Superi kõnekaart. See on hea võimalus ka nendele kasutajatele, kes soovivad laadida näiteks vanaema või laste kõnekaarte ning jälgida, et ka neil ei saaks kõneaeg otsa. Seejuures ei pea äpi kasutaja ise Superi kõnekaardi klient olema – vabalt võib ükskõik millise Eesti mobiilioperaatori kõnekaardi või lepinguline klient oma seadmesse Superi äpi laadida ja siis selle oma lähedase, alluva või vidina kasutuses oleva numbriga siduda. Nii võib mitme numbri haldamine kasulikuks osutuda erinevate hooajaliste projektide juures, väikefirmades või muudes olukordades, kus eelarve on piiratud ja kulude kontroll oluline.

 

Mis siis saab, kui ma kasutan nuputelefoni?

 

Pole probleemi, nagu Jamaical öeldakse. Kui siseneda super.ee iseteenindusse, avaneb sama vaade mis Superi äpis ehk äpp = iseteenindus. Nii ei pea mitut erinevat keskkonda selgeks õppima ja kõiki äpi toiminguid saab teha ka arvutis.

 

Superi äppi saavad kasutada kõik, sest see on nii eesti-, vene- kui ka ingliskeelne. Kogu see äpis tegutsemine, raha laadimine, interneti jäägi vaatamine ja muu, on tasuta ehk ei kuluta andmeside mahtu. Äpis on personaalsed pakkumised, mida mujalt ei saa. Samuti võib äppi tulla pakkumine, mida sõbra äpis pole.

 

Aga kui ma kaotan telefoni?

 

Kui number on äpis isikukoodiga seotud, saab numbri alati Telia esinduses taastada. Seega jääb number kasutajale alles samamoodi nagu lepingulise kliendi puhul. Kui vajalikud väljad ära täita, saab 3 GB andmemahtu tasuta.

 

Laadi äpp.

 

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi