Suhtlus.ee nipp: kliki-ja-helista või kliki-ja-saada-sõnum

#suhtlus.ee

suhtlus.ee logoSelleks, et ühe klikiga helistada nii laua- kui mobiilinumbritele, seo kõik oma Elioni, EMT või Diili lepingulised telefoninumbrid, Suhtlus.ee kontoga. Seejärel saad alati kui Suhtlus.ee veeb on avatud, alustada kõnesid ja saata sõnumeid otse arvutiekraanilt. Nii on kõik inimesed vaid ühe klõpsu kaugusel.

Arvutiekraanilt helistamise ja sõnumisaatmise kasuks räägivad nii mugavus kui kiirus. Pole tarvis telefonist numbrit otsida või nutitelefoni ekraanile sõnumit toksida – klõpsa lihtsalt Suhtluse keskkonnas olevale helistamise või sõnumi saatmise nupule.

Suhtlusega saad siduda nii Elioni, EMT kui ka Diili lepingulised numbrid. Välja helistada saad aga kõikidele mobiilioperaatoritele, sh ka lauatelefonidele. Mingeid lisakulutusi Suhtlus.ee kaudu helistamise ja sõnumineerimisega ei kaasne – tehtavad kõned ja sõnumid on vastavalt Sinu valitud paketi hinnaga, mida oma mobiili- või lauatelefoni operaatorile nagunii maksad.

suhtlus.ee saada sms

Miks tasub kõnesid veebist alustada ja sõnumeid Suhtlus.ee kaudu saata?

– Helistamiseks vajuta lihtsalt kõne alustamise nuppu ning tõsta toru kõrva juurde;

Sõnumi saad saata kasvõi kogu sõpruskonnale korraga; kui soovid, saab iga sõber oma nimega personaalse pöördumise.

– Kui sul on kontaktid sünkroniseeritud, tekib pop-up aknasse helistaja info; kui ei ole sünkroniseeritud, kuvatakse teavitusaken, kuhu kõne käigus kontakt salvestada.

– Kõnede ajal saad teha kontakti juurde ka muid märkmeid ja sõnumite puhul näed varasemat suhtlust.

Suhtlus.ee koondab endasse nii e-posti konto, inimeste kontaktid, uudisrubriigid kui ka sotsiaalmeedia.

Autor: Annelis Rum

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid