Allikas: Telia

Spotifyd saab nüüd kasutada mobiilse interneti mahtu kulutamata

#andmemaht #mobiilne elu #spotify #zero raiting

Sellest nädalast saavad Telia Mobiilse Elu kliendid kasutada populaarset muusikateenust Spotify nii, et selle arvelt paketis sisalduv mobiilse interneti maht ei vähene.

 

Pakkumine kehtib kõigile Mobiilse Elu klientidele, kes kasutavad 8 GB, 16 GB, 32 GB ja 64 GB mahuga mobiilse interneti pakette. Kõikidele nimetatud pakettide kasutajatele rakendub Spotify kuulamisel nn zero rating ehk nullmäär automaatselt ning klient ise selleks midagi tegema ei pea.

“Spotify kasutamine internetimahtu kulutamata toimub piiramatus koguses, kuni paketi põhi- või lisamahtu on veel alles. Mahtude täitumisel lõpetatakse ka Spotify tarbimine internetimahtu kulutamata. Teenus rakendub nii tasulisele Spotify Premiumi kui ka tasuta Spotify Free versioonile, samuti Spotify Premium for Family versioonile. Lisaks pole Spotify Premiumi puhul oluline, kas teenus on tellitud läbi Telia või mitte,” selgitas Telia Eesti internetilahenduste ja kõneside grupi teenuste juht Allan Dobrõš.

Spotify kasutamine internetimahtu kulutamata toimub ainult teenuse tarbimisel Eestis ja Telia võrgus. Väljaspool Eestit tarbib Spotify kasutamine mobiilse interneti mahtu kõigi operaatorite võrgus tavapärasel kujul. Praegu käivad Telial läbirääkimised ka teiste sarnaste muusikateenuste lisamiseks kampaaniasse. Spotify kampaania kestab kuni 31. maini 2018.

Tänavu juulis kehtestas Telia nullmäära MINU.TV teenusele. Septembris laienes nullmäär erinevatele ERR-i kanalitele: ETV, ETV2 ja ETV+.

 

Loe lisaks siit.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid