Wall Street Journali kohaselt peaks Spotify järgmisel nädalal lansseerima oma kauaoodatud videofunktsiooni.

Spotify video kallal on ettevõte tööd teinud juba pikemat aega ning pärast ulatuslikke teste Ühendriikide, Inglismaa, Saksamaa ja Rootsi turul ollakse lõpuks valmis teenusega laiema üldsuse ette tulema. Ainult mobiilirakendusele mõeldud videosisu ei ole veel täielikult selge, kuid teada on, et koostöölepingud on sõlmitud selliste partneritega nagu BBC, Comedy Central, ESPN, MTV ja Vice News. Praegu peaks sisu koosnema peamiselt lühivideotest ning on jaotatud kategooriatesse nagu “News of the Week” ning “Laughs for Lunch”.

Ettevõtte üks suuremaid raskusi on oma 75 miljonit kasutajat telefoniekraane vaatama panna, kuna enamik Spotify kasutajatest on siiski muusika kuulamisele pühendunud ning ei kipu sealt videosisu otsima. Ettevõtte sõnul ei hakata uut videoteenust ka reklaamimiseks kasutama, vaid see on mõeldud lisateenusena andunud Spotify fännidele. Spotify Video tuleb esmalt välja Androidi seadmetele ja lähinädalatel ka iOS-i seadmetele.

Allikas: TheVerge

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid