Allikas: Shutterstock

Spotify muutis muusikakuulamise viisi ja kui mitte otseselt, siis kaudselt kuulame oma lemmiklugusid ikka ja jälle mõne striiminguteenuse kaudu. Neile, kes kasutavad Spotifyd tihedamini, on terve rida nippe, mis teevad selle kasutamise ägedamaks ja paremaks.

 

Jookse muusikasse

 

Kindlasti on sul tuttavaid, kellel on oma playlist just jooksmise jaoks. Vähem on neid, kes teavad, et Spotifyl on oma spetsiaalne jooksmiseks mõeldud playlist, mis valib sinna lugusid vastavalt telefonist tulevale infole jooksusammude kohta ühes minutis. Piisav motivatsioon, või mis?

 

Koosta sõbraga ühine playlist

 

See on eriti äge siis, kui lähed näiteks sõpradega reisile ja tahad võtta valitud lood kaasa. Nii et vältimaks vaidlusi teemal, mis lugu järgmiseks kuulata, saate playlist’i läbi töötada juba enne. Selleks loo uus playlist, vajuta kolmele punktile paremal üleval ekraani servas ja “make collaborative”. Sealt edasi saab juba playlist’i jagada nii paljude inimestega, kui süda ihkab.

 

sõprade playlist

 

Ühenda Shazamiga

 

Staažikad shazammijad teavad, et kui äpp tuvastab loo, siis ühendades Shazami Spotifyga, ilmub otsitud lugu Spotify playlist’i. Selleks mine Shazamis “My Shazam” menüüsse, vajuta sealt hammasratta märgile ja “Connect”. Nüüdsest leiad kõik “shazammitud” lood Spotify playlist’ist nimega “My Shazam Tracks”.

 

Screenshot_20180210-132545

 

 

Miksi nagu DJ

 

Kellele ei meeldiks, kui lood lähevad omavahel kokku! Spotify on võimalik seadistada omavahel lugusid miksima. Seadete (Preferences) lõpus on “Show advanced settings”, kus libistades slaideri “Crossfade’i” peale, ongi see aktiveeritud. Pärast seda ei pea enam kunagi taluma vaikust lugude vahel.

 

Screenshot 2018-02-10 13.39.46

 

Kui sul veel ei ole Spotifyd, siis hangi see siit.

 

 

 

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid