Soodne võimalus: loe suvel kohalikke ajalehti ja ajakirju tasuta

#aja #ajaviide #leheriiul

Ekspress Meedia, Õhtulehe Kirjastuse ja Telia poolt eelmise aasta lõpus turule jõudnud Leheriiuli teenus võimaldab suvel lugeda erinevaid kohalikke digiajalehti ja -ajakirju täiesti tasuta.

 

Leheriiul võimaldab tellida endale üheks kuuks kolm väljaannet kõigest 4,99 euro eest, mis annab kliendile arvestatava hinnakokkuhoiu. Samas saavad kõik huvilised teenust proovida esimese kuu aja jooksul tasuta ning Leheriiuli tellimine on avatud kõigi kohalike mobiilioperaatorite klientidele.

Eraldi soodustus kehtib Telia uute Mobiilse Elu pakettidega liitujaile, kas saavad Leheriiuli teenuse kingitusena kaasa tervelt 3 kuuks tasuta. Pakkumine kehtib kõigile uutele Mobiilse Elu pakettidele alates 5 GB internetimahust.

Telia Eesti finantseerimise ja lisaväärtusteenuste valdkonna juhi Maksim Melamedi sõnul tarbib üha enam inimesi tänu nutiseadmete võidukäigule uudiseid ja infot digiväljaannete ning uudisteportaalide vahendusel.

“Kuigi Leheriiuli lahendus on turul olnud vaid mõned kuud, saab kasutajate eelistuse põhjal juba öelda, milliseid ajalehti-ajakirju eelistavad eestlased teenuse vahendusel kõige enam tarbida. Ajalehtede arvestuses oli lugejate esimene valik Eesti Ekspress, millele järgnevad Eesti Päevaleht ja Õhtuleht. Ajakirjade puhul on liidripositsioonil Kroonika ning talle järgnevad Tervis Pluss ja Eesti Naine,” märkis Melamed.

Täiendava boonusena saab Leheriiuli tellija enda poolt valitud väljaannete lugemisõigust jagada veel kuni viie pereliikme või sõbraga ning tellitud väljaandeid saab soovi korral kasvõi iga kuu uute lemmikute vastu välja vahetada.

Teenuse teeb paindlikuks ka see, et seda saab tarbida kõikidest seadmetest (tahvlist, mobiilist, arvutist), mistõttu on seda mugav endaga kaasa võtta näiteks maale või suvilasse suvepuhkusele minnes.

 

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid