Samsungi üks parimaid telefone saadeti pensionile

#samsung #Samsung Galaxy S8
2 min lugemine

Neli aastat peale turuletulekut sai Samsung Galaxy S8 nüüd hiljuti viimase turvauuenduse. Galaxy S8 oli väga hästi ajastatud Samsungi edulugu, tulles välja 2017. aasta kevadel. Julge disain, mis tõmbas tähelepanu pool aastat varem välja tulnud Galaxy Note 7 plahvatavate akude skandaalilt.

 

S8 tõi muutuse Galaxy disainijoones, pakkudes laiemat servast servani ekraani minimaalse musta raamiga esiküljel, olles üks ilusamaid telefone, mida seni oli nähtud. S8 eristus selgelt muidu väga ühetaoliste nutitelefonide turul. Tegu polnud mitte lihtsalt hea väljanägemisega telefoniga, vaid sellelt võis leida esmaklassilise riistvara, suurepärase kaamera, mida toetas märkimisväärselt hästi sobituv ja toimiv riistvara. Ja mis kõige parem, nende akud ei süttinud.

Samsung teatas hiljuti, et võimaldab Galaxy seadmetele turvauuendusi neli aastat, sealhulgas S-seeria lipulaevad ja isegi rahakotisõbralikumad A-seeria mudelid. Tippseadmed saavad vähemalt esimestel aastatel uuendusi igakuiselt kuni need vähenevad kvartaalseteks ja seejärel paariks korraks aastas. See on üks parimaid tarkvaratugesid, mida nutitelefonide maailmas leida võib, kindlasti Androidiga seadmete hulgas, kirjutab The Verge. Laias laastus on see võrreldav Apple’i teada-tuntud pikaajalise toega.

Kui S8 ja S8 Plus on jõudnud turvauuenduste perioodi lõppu, siis S8 Active saab endiselt neli korda aastas uuendusi, S8 Lite kaks korda aastas.

Esimene Galaxy seeria telefon tuli müügile 2010. aasta suvel ja see paigutus kohe võrdlusesse teiste tipptelefonidega nagu HTC Desire, Nexus One, Xperia X10 ja ka teisel operatsioonisüsteemil jooksva iPhone 4-ga. Samsung on tuntud oma heade ekraanide poolest ja juba S-seeria esimesel mudelil oli Super AMOLED ekraan, mis pälvis palju kiidusõnu. 2019. aasta kevadeks ehk vähem kui kümne aastaga oli Samsung müünud Galaxy telefone üle kahe miljardi.

 

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.