Neli aastat peale turuletulekut sai Samsung Galaxy S8 nüüd hiljuti viimase turvauuenduse. Galaxy S8 oli väga hästi ajastatud Samsungi edulugu, tulles välja 2017. aasta kevadel. Julge disain, mis tõmbas tähelepanu pool aastat varem välja tulnud Galaxy Note 7 plahvatavate akude skandaalilt.

 

S8 tõi muutuse Galaxy disainijoones, pakkudes laiemat servast servani ekraani minimaalse musta raamiga esiküljel, olles üks ilusamaid telefone, mida seni oli nähtud. S8 eristus selgelt muidu väga ühetaoliste nutitelefonide turul. Tegu polnud mitte lihtsalt hea väljanägemisega telefoniga, vaid sellelt võis leida esmaklassilise riistvara, suurepärase kaamera, mida toetas märkimisväärselt hästi sobituv ja toimiv riistvara. Ja mis kõige parem, nende akud ei süttinud.

Samsung teatas hiljuti, et võimaldab Galaxy seadmetele turvauuendusi neli aastat, sealhulgas S-seeria lipulaevad ja isegi rahakotisõbralikumad A-seeria mudelid. Tippseadmed saavad vähemalt esimestel aastatel uuendusi igakuiselt kuni need vähenevad kvartaalseteks ja seejärel paariks korraks aastas. See on üks parimaid tarkvaratugesid, mida nutitelefonide maailmas leida võib, kindlasti Androidiga seadmete hulgas, kirjutab The Verge. Laias laastus on see võrreldav Apple’i teada-tuntud pikaajalise toega.

Kui S8 ja S8 Plus on jõudnud turvauuenduste perioodi lõppu, siis S8 Active saab endiselt neli korda aastas uuendusi, S8 Lite kaks korda aastas.

Esimene Galaxy seeria telefon tuli müügile 2010. aasta suvel ja see paigutus kohe võrdlusesse teiste tipptelefonidega nagu HTC Desire, Nexus One, Xperia X10 ja ka teisel operatsioonisüsteemil jooksva iPhone 4-ga. Samsung on tuntud oma heade ekraanide poolest ja juba S-seeria esimesel mudelil oli Super AMOLED ekraan, mis pälvis palju kiidusõnu. 2019. aasta kevadeks ehk vähem kui kümne aastaga oli Samsung müünud Galaxy telefone üle kahe miljardi.

 

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid