Alates 1. juulist 2016 viis Samsung sisse muudatusi seoses Baltikumis kehtiva tasuta ekraani- ja/või veekindlustusega. Eelnevalt kehtinud ühe aasta asemel kehtib kindlustus nüüdsest 6 kuud. Lisati ka kaks taskukohast telefoni J5 ja J7, millest pisut ka räägin.

Galaxy Care Baltics

logoAlates Samsung Galaxy S6 ja S6 Edge´i väljatulekust on Samsung pakkunud tasuta kindlustust juhul, kui seadmetega peaks juhtuma õnnetus – kas mahakukkumise või niiskuskahjustuse näol. Kindlustuse aktiveerimise jaoks ei tulnud teha muud, kui laadida Galaxy Appi rakendustepoest alla Galaxy Care Baltics rakendus ning sisestada eelnimetatud äppi seadme ostukuupäev, seda kõike tuleb teha 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist.

Kuidas parandus toimib?

Teliast seadme ostu korral tuleb õnnetuse korral pöörduda lähimasse esindusse ning saata seade hooldusse.

Tootja veendub, et rakendus on õigel ajal aktiveeritud ja kindlustus kehtiv. Pärast seda parandatakse telefon ning esindusse jõudes tuleb kliendil tasuda omavastutuse tasu. Samsung küsib omavastutust esimesel korral 30 eurot ja teisel korral 50 eurot. Tõesti! Kuue kuu jooksul katab Samsung ülejäänud kulud kahel korral.

Kui su mobiilseadme ekraan on purunenud, asendatakse see volitatud Samsungi teeninduskeskuses uuega. Foto: Samsung Care
Kui su mobiilseadme ekraan on purunenud, asendatakse see Samsungi volitatud teeninduskeskuses uuega. Foto: Samsung Care

Lisandunud mudelid

1. juulist kehtib ekraanikindlustus 2016. a mudelitele J5 ja J7.

Tegemist on taskukohaste telefonidega, millega erinevate tegevustega hätta ei jää.
Erinevus A-seeria mudelitest seisneb erinevas materjalis ja võimekuses. Kui A-seeria ilutseb metalli ja klaasi seguna, siis J-seeriatel on tagakaanel kasutusel plast ning akud on eemaldatavad.
Protsessorid saavad kindlasti igapäevaste tegevustega ilusti hakkama, kuna kasutusel on J7 1.6 GHz kaheksatuumaline protsessor ja J5 1,2 GHz neljatuumaline protsessor.

j7-777x437

J5 2016

 • Alumiiniumist raamiga ümbritsetud plastkorpus eemaldatava tagakaanega
 • 5,2“ Super AMOLED ekraan 1280*720 resolutsiooniga. Pikslitihedus 267 ppi
 • 1,2 GHz neljatuumaline protsessor ja 2 GB põhimälu
 • 16 GB telefoni mälu. Mälukaardi pesa kuni 128 GB
 • 13 MPix tagumine kaamera / 5 Mpix eesmine kaamera koos välguga
 • 3100 mAh Li-Ion eemaldatav aku
 • Android 6.0.1

J7 2016

 • Alumiiniumist raamiga ümbritsetud plastkorpus eemaldatava tagakaanega
 • 5,5“ Super AMOLED ekraan 1280*720 resolutsiooniga. Pikslitihedus 268 ppi
 • 1,6 GHz kaheksatuumaline protsessor ja 2 GB põhimälu
 • 13 MPix tagumine kaamera / 5 Mpix eesmine kaamera koos välguga
 • 3300 mAh Li-I on eemaldatav aku
 • Android 6.0.1

 

ehk Digitark Taunz räägib, et kogu pere hüüab teda Taunziks. "Näen igapäevaselt, kuidas inimesed ei julge uute tehnoloogiatega kaasa minna, sest see kõik on võõras või tundub keeruline. Pürgin selle poole, et kõik, kes soovivad, saaksid uuendustega kaasa minna," pajatab Taunz. "Minagi olin tehnikale võõras, kuni avanes võimalus Eesti Telekomiga liituda ja avastasin, et digitaalne maailm pakub mugavust ja mulle tundub see maailm väga kasulik." Praegu ei suudaks ta ette kujutada elu ilma Google'i otsingumootori või nutikellata, mis talle aegsasti meelde tuleb, kui midagi on vaja teha. "Seega annangi endast parima, et iga inimene saaks ka "inimkeeli" aru, kuidas miski rakendus või teenus tegelikult toimib ja elu lihtsamaks teeb."

Kommentaarid