2017. aasta Galaxy A seeria pakub ka IP68 tolmu- ja veekindluse funktsiooni, mis teeb nutitelefoni vastupidavaks vihma, higi, liiva ja tolmu suhtes, et kasutajad saaksid seadme peaaegu kõikjale kaasa võtta. Foto: Samsung Newsroom

Samsung Electronics teatas äsja uusima Galaxy A seeria turuletulekust, mis on Eestis alates 3. veebruarist saadaval kahes variandis, 5,2-tollise A5 ja 4,7-tollise A3 mudelina.

Uus Galaxy A seeria ühendab endas kauni disaini, täiustatud esi- ja tagakaamera ning mitmesugused kasutajate igapäevaelu lihtsustavaid uuendusi, nagu näiteks vee- ja tolmukindlus ning mugav USB-C pistik.

Galaxy A uued mudelid

Galaxy A uued mudelid sisaldavad ka mitmeid nutitelefoni Galaxy S7 kasutajate poolt hinnatud funktsioone.

  • Esmakordselt pakub Galaxy A seeria ka IP68 tolmu- ja veekindluse funktsiooni, mis teeb nutitelefoni vastupidavaks vihma, higi, liiva ja tolmu suhtes, et kasutajad saaksid seadme peaaegu kõikjale kaasa võtta.
  • Kauakestvam aku pikendab telefoni kasutamisaega, samas aitab kiirlaadimise funktsioon taastada seadme täisvõimsuse kiiremini kui kunagi varem. Galaxy A on varustatud hõlpsa ühenduvuse tagava USB-C tüüpi pistikuga.
  • Always on Display (alati ekraanil) funktsioon võimaldab kasutajatel kontrollida tähtsaid teateid ilma telefoni aktiveerimata, säästes niimoodi aega ja akut.
  • Suurem mälu ja kuni 256 GB microSD tugi tähendab, et kasutajad saavad pildistada/filmida ning sisu salvestada, ilma et peaksid muretsema mälu täitumise pärast.
  • Galaxy A mudelite ostjatele laieneb tasuta Galaxy Care ekraani- ja veekahjustuse kindlustus, mis kehtib kogu maailmas.

“Galaxy A loomisel on arvesse võetud kasutajate reaalseid vajadusi ja mitmeid Samsungi lipulaeva Galaxy S7 parimaid omadusi. Uus mudel on täiustatud kaameratehnoloogiaga, kauakestvama akuga, tolmu- ja veekindel ning võimaldab kuni 256 GB mälukaardi lisamist,” iseloomustas Samsung Eesti mobiilidivisjoni juht Antti Aasma uusi mudeleid. “Kõigile Galaxy A seeria nutitelefonidele laieneb ka Galaxy Care tasuta ekraanikindlustuse ja veekahjustuskindlustuse teenus,” rääkis Aasma.

[customvideo url=”https://www.youtube.com/watch?v=gOj8RiC1qQI” width=”300″ height=”160″ align=”left”]

Galaxy A seerial on stiilne metallraam ja 3D-tagaklaas ning märkamatult siledad kaamera ja kodunupp, mis muudavad seadme kuju endisest sujuvamaks, nii et seda on mugavam hoida ja kasutada. Galaxy A hakkab olema saadaval kolmes värvitoonis: Black Sky, Gold Sand ja Peach Cloud.

Uue Galaxy A5 esi- ja tagakaamera on mõlemad 16-megapikslised, Galaxy A3 mudeli tagakaamera on 13- ning esikaamera 8-megapiksline. Koos täiustatud kaameratehnoloogiaga pakuvad uued nutitelefonid ülitäpset autofookustamist, mille tulemuseks on elavad ja selged fotod isegi hämaras valguses.

Ka selfide tegemine on varasemast lihtsam, sest piisab vaid ekraani puudutamisest suvalises kohas, et aktiveerida värinastabilisaator ja teha kõrge resolutsiooniga selfisid, kasutades sealjuures eredamate fotode saamiseks esivälguna ekraani.

Galaxy A kaamera pakub ka võimalust fotoefektide lisamiseks kiiresti režiimi ja filtreid vahetada. Valikus on muu hulgas mitmesugused erirežiimid – näiteks efektsete toidupiltide tegemiseks hästi sobiv Food Mode, et optimeerida ja suurendada valitud kaadrite värvitooni ja kontrasti.

Samsung Level Box Slim kõlar
Samsung Level Box Slim kõlar

Galaxy A on Eestis müügil alates 3. veebruarist

Galaxy A3 jaehind on 329 eurot ja Galaxy A5 hind 429 eurot. Kõik ajavahemikus 23.–29. jaanuarini uue Galaxy A seeria nutitelefonide eeltellijad saavad oma uue seadmega kaasa juhtmevaba ja kompaktse Level Box Slimi kõlari, mis toimib täiendavalt akupanga ja telefonivälise mikrofonina ning millel on IPX7 veekindluse sertifikaat.

 

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leids üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid