Samsung Galaxy S10 saab olema üks esimesi telefone WiFi 6 toega

#Galaxy #nutitelefon #samsung

Samsung Galaxy S10 tuleb välja kiirema WiFi toega, mida pakub WiFi 6. Järgmise generatsiooni WiFi standardi toe saavad Samsungi telefonide kolm uut mudelit.

 

Esialgu pole nende kiirustega veel midagi teha. WiFi 6 ruutereid praktiliselt pole, mis tähendab, et ilma nendeta ei saa ka kiiremalt netis surfata. WiFi 6 ei anna ka kiirust juurde individuaalsetes seadmetes. Selle eesmärk on parandada kiirust kodudes ja WiFi võrkudes, kuhu on ühendatud palju erinevaid seadmeid. Ühtlasi on ka nendele kõigile seadmetele vaja WiFi 6, et saada sellest kasu.

Sellegipoolest on see hea omadus, muutes telefoni natuke rohkem tulevikukindlaks.

Kui lähiaastatel tuleb osta uus ruuter, siis väga tõenäoliselt saabub sellega koju ka WiFi 6.

Siiani pole eriti palju WiFi 6 toega seadmeid, kuid Galaxy S10 näitel võib öelda, et see on muutumas. Telefonis hakkab olema Qualcommi parim protsessor, Snapdragon 855, mis sisaldab WiFi 6 tuge. Nimetatud kiip pole veel laialdaselt kasutuses, kuid peaks jõudma mitmetesse tänavustesse Androidi lipulaevadesse.

Samsung kuulutab kõigi eelduste kohaselt Galaxy S10 välja kuu lõpus, kirjutab The Verge. Oodatakse kolme erinevat mudelit: standardne S10, suurem S10 Plus ja odavam S10E. 5G versioon peaks lisanduma hiljem.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid