Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Samsung Gear S2 nutikella järeltulija Gear S3 on suurem, võimsam ja paljude uute lisavõimalustega.

IFA messil Berliinis esitles Samsung uut nutikella Gear S3, mis on veekindel, LTE toega, sisseehitatud kõlari ja GPS-iga. Visuaalselt erineb Gear S3 oma eelkäijast Gear S2 nutikellast peamiselt suuruse poolest.

Gear S3 tuleb kahe erineva disainiga, üks on frontier – mis on suurem, robustsem ja mõeldud aktiivsele inimesele –, teine classic-disainiga on, nagu nimigi ütleb, võimalikult klassikalise disainiga.

Lisaks saab Gear S3 kanda ükskõik millise 22 mm laiuse kellarihmaga.

Gear S3 on Super AMOLED ekraaniga ja Always On Display tehnoloogiaga kell, mis ei kustu ära, vaid näitab kogu aeg kellaaega. Sihverplaadi kujundust saab valida väga paljude variantide seast ning kella ekraan on veel vastupidavam kui varem. Pöörlev ketas-menüü, mis on tuttav Gear S2 mudelilt, on olemas ka S3 nutikellal ja seda paljude uute lisafunktsioonidega nagu äratuse sulgemine ja kõnele vastamine või kõnest loobumine.

Uuel nutikellal on ka SOS lahendus.

Juhuks, kui kasutaja peaks hädaolukorda sattuma, saab kella pealt aktiveerida asukoha määramise funktsiooni ning teavitada hädaabitöötajaid ja lähedasi ilma telefoni välja võtmata.

Gar S3 kellal on palju uusi võimalusi, rakendusi ning erinevaid sensoreid liikumise ja tervise jälgimiseks. Gear S3 on nutikell, millel on piisavalt võimalusi, nii et oma nutitelefoni võib isegi koju jätta.

 

ehk e-Marie teab läbi oma argitööde, et tehnoloogia areneb pidevalt, mistõttu ei saa otsa ka tehnikauudised. "Seega avastada on lõputult," sõnab ta. "Usun, et elu läheb veelgi mugavamaks ja tehnoloogia, mis hetkel on veel lapsekingades, saab tulevikus palju rohkem määravaks kui praegu." Ta toob näiteks pilveteenuse, mis trügib vaikselt teisi andmekandjaid turult välja. Kõik tüütud toimetused saab ta käigu pealt ja paari klikiga tehtud tänu Mobiil-ID-le. "Nii saab keskenduda olulisele," julgustab ta teisigi digiallkirjastamist proovima. "Mobiilne internet on nii iseenesest mõistetav ja mugav, et olenemata asukohast ja situatsioonist saan alati mobiilsele internetile loota. Ilma mobiilse parkimiseta ma käiks jala." Eelkoolis veetis ta tihti aega sellises programmiga nagu MS Paint. "Nutitelefon tuli minu ellu alles aastal 2013 ja sedagi suure skeptilisusega," muigab ta, "tagasi vaadates on see olnud elumuutev ning olen teinud suure n-ö digihüppe," ütleb nüüd Telia müügikonsultandina töötav e-Marie. "Leian, et igaüks leiab sellest maailmast midagi kasulikku, on see siis ajakokkuhoid, produktiivsem töö või rohkem võimalusi oma silmaringi avardada." Ta soovib läbi uudiste ja lugude selgitada ning näidata, kuidas orienteeruda selles pea lõputute võimalustega digiuniversumis.

Kommentaarid