Saada emotsionaalne jõulukaart lähedastele ja sõpradele sel aastal digitargalt, mugavalt, kiirelt ja tasuta!

#jõulukaart #nii sind ootan

Teame, teame – tahaks ju sõpradele ja lähedastele saata palju kauneid ja toredaid jõulumõtteid, aga sügisehõngulises talves läks jõulukaartide ostmine lihtsalt meelest ära? Pole probleemi – armsa, isikupärase jõulukaardi saad videotervituse kujul saata sel aastal eriti digitargalt, kasutades Eesti Telekomi jõulukaardirakendust telekom.ee/joulukaart.

Digitaalne jõulukaart on tasuta, see on emotsionaalne, personaalne ja valmib kiiresti!
Digitaalne jõulukaart on tasuta, see on emotsionaalne, personaalne ja valmib kiiresti!

Tasuta rakenduse abil on jõulusoovide saatmine lihtne ja täpselt sama isikupärane ning emotsionaalselt laetud kui tavaline jõulukaart – tee vaid enda erinevatest piltidest, mis sind kaardi saajaga ühel või teisel viisil elus seob, kiiresti valik ja rakendus paneb kokku taustamuusikaga videojõulukaardi.

Valida saad kahe erineva videoformaadi vahel ja lisada jõulukaardile kokku kuni üheksa fotot.

Tulemust saad jagada oma sotsiaalmeedia-seinadel või saata otselingi privaatselt sõbrale, pereliikmele, kolleegile või kasvõi oma digitargale vanaemale.

Jõulukaardi taustal laulab Maarja kaunist laulu “Nii sind ootan“, valitud kuni üheksa fotot hakkavad aga digitaalsel jõulukaardil justkui elama, meenutades kaardi saanud lähedasele või sõbrale toredaid hetki, mida aasta jooksul koos nauditud.

Loomulikult saab jõulukaardi-rakendust kasutada huvitavate tulemuste saavutamiseks ka loominguliselt, näiteks saata sõbrale hoopis jõulukaart, millel pildifragmendid asjast, mille plaanid talle jõuludeks kinkida.

Samuti võid lisada fotod sõbrast või lähedasest endast, andes nii kiire võimaluse visata pilk sellele, kuidas ta on näiteks aasta jooksul muutunud.

Selline lähenemine teeb jõulukaardi koostamise ning vastuvõtmise senisest palju mängulisemaks mõlemale poolele.

Aga proovi ise järele!

Tee oma esimene jõulukaart vaid mõnekümne sekundiga.

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leids üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid