Retsepti äpp
Foto: Shutterstock.com

Runtasty ajab suu vett jooksma – õnneks tervislike retseptidega 0Runtasty on uus äpp Runtasticu loojatelt. Jooksmise asemel on siin tegu toidu ja selle valmistamisega. Runtasty suund on tervislikud toidud, olemata seejuures liiga piirav. Äpis on praegu ligi 40 eriti isuäratavate piltidega retsepti. Võluv on seejuures lihtsus. Tegu pole üüratu retseptikoguga, mille seast õige valimine võtab juba rohkem aega kui pardi küpsetamine.

Retseptid erinevatele eelistustele

Retsepte leiab erinevate eelistustega näljastele – lihaga, lihata, piimatoodetega, gluteenivabu ja teiste dieetidega sobivaid. Juures on ka põhjalikud videod valmistamisest. Retsepte saab valida küpsetusaja, kalorite jm järgi. Alustasin Runtastyga tutvumist peale lõunaeinet, kuid sellele vaatamata läks kõht kohe uuesti tühjaks. Õnneks on retseptid Eestisse sobituvad. Hea küll, magusa mango leidmisega läheb keeruliseks, kuid enamik muid komponente on lihtsalt leitavad. Eriti tänuväärne on nimekiri toiduainetest, mis “peavad” kodus olema. Need on need, milleta ei jää kunagi hätta ja millega annab igas olukorras midagi kokku keeta, küpsetada või blenderdada – kuidas hing ihaldab.

Foto: Hardi Keerutaja
Foto: Hardi Keerutaja

Kuigi tegu pole spetsiaalselt sportlastele mõeldud rakendusega, on retseptide juures ka lisainfot selle kohta, mis sobib hästi näiteks trennijärgseks taastavaks eineks, mis on sobiv vahepalaks ja mis aitab liigseid kaloreid vältida.

Äpp on saadaval iOS-le ja Androidile, siit.


Autorist

Hardi Keerutaja

Hardi Keerutaja

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Autori teised artiklid

Kommentaarid