Новый iPhone 2016 года снова может получить меньший экран

#apple #iPhone 6s

Несмотря на то, что iPhone 6s всего месяц в продаже, уже начинаются спекуляции на тему модели будущего года.

По мнению аналитика KGI Securities Мин-Чи Куо, что в новом 2016 году Apple представит бюджетную модель нового поколения с экраном в 4’’ дюйма. Из существующих на сегодняшний день моделей последним с такой диагональю вышел iPhone 5s, но Куо верит, что спрос на модели iPhone с маленьким экраном по-прежнему высок.

В прошлом году компания Apple для удержания проигранной телефонам Android доли рынка вышла с моделями iPhone 6 (4,7 дюйма) и  iPhone 6 Plus (5,5 дюйма). Самые новые модели – 6s и 6s Plus – имеют те же размеры.

Подробностями относительно дизайна новинки Мин-Чи не обладает, однако заявил, что новинка будет еще тоньше, чем iPod Touch и iPad Air 2.

Аналитик особо подчеркивает применение металлического корпуса в новом 4-дюймовом iPhone, вместо пластикового, как было с iPhone 5c.

Мин-Чи Куо имеет впечатляющий список сбывшихся предсказаний. Ранее он предвидел запуск 4,7- и 5,5-дюймовых iPhone, а также два размера Apple Watch. Последними сбывшимися прорицаниями – 12 дюймовый MacBook. Кроме того, большинство названых Мин-Чи Куо характеристик iPhone 6S, задолго до его выхода, подтвердились. Впрочем, далеко не всегда его прогнозы оказываются верными – он думал, что 5,5-дюймовый iPhone выйдет не раньше 2015 года. Поживем – увидим.

Источник: Apple to launch iPhone with a 4-inch screen next year, analyst predicts

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid