Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Eelmise aasta oktoobrikuus sai Sharp esimeseks elektroonikatootjaks maailmas, kes on müüki paisanud koguni 8K resolutsiooniga televiisori.

Heaks uudiseks kõikidele ligi 130 000 eurot maksnud 85” televiisori ostjatele filmitakse osa 2016. aasta Rio olümpiamängudest üles 8K resolutsioonis (7,680 x 4,320). Kahjuks küll ainult Jaapani televisiooni jaoks filmitakse kokku 130 tundi 8K resolutsioonis ülekandeid Rios toimuvatest suveolümpiamängudest. Üles filmitakse nii ava- kui ka lõputseremoonia ning tähtsamad mõõduvõtmised ujumises, jalgpallis, korvpallis ja judos. Mitmeid ülekandeid kantakse üle ka erinevatele virtuaalreaalsusplatvormidele.

Nüüd, mil 4K televiisorid (ja isegi telefonid) on ka meil muutumas tavapärasemaks, tundub 8K resolutsiooni võimaldavad seadmed tõepoolest ulmelistena. Tekib siiski küsimus, kus on see piir, milleni tootjad oma ekraane arendavad ning kas veelgi suuremal resolutsioonil on reaalses kasutuses tuvastatav kvaliteedivahe.

Allikas. Cnet

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi