Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Nutikas spordikell on iga sportlase jaoks hädavajalik kaaslane. Rio olümpialt naasnud maratonijooksjad Leila, Liina ja Lily Luik võtavad Polar V800 karbist välja.

Polar V800 nutikas spordikell aitab informeerida ennast ja treenerit

#nutikell #spordikell #sport #trio to rio

Maratonijooksjad Leila, Liina ja Lily Luik, kes Rio olümpiamängudel Eestit esindamas käisid, võtavad karbist tuttuued ja nutikad Polar V800 spordikellad välja – need aitavad endal saada parema ülevaate sportlikest saavutustest, aga informeerida ka treenerit.

Polar V800 spordikell külgvaatestSee on spordikell tõelistele profisportlastele, kes soovivad saavutada oma maksimumi, ja neile hobisportlastele, kes peavad profisportlastest tõeliselt lugu.

Polar V800 spordikell/aktiivsusmonitor on mõeldud triatleetidele, jooksjatele ja vastupidavusspordi harrastajatele, kes soovivad oma treeninguid optimeerida. V800 spordikell mõõdab igat treeninguseanssi ja ööpäeva aktiivsust.

Lisaks aitab nutikas spordikell mõista igapäevast treeningukoormust ja taastumisvajadust. Kella spordiprofiilid tagavad kiire ümberlülitamise erinevate spordialade vahel. Polar Flow rakendus võimaldab sul treeningut plaanida ja analüüsida.

Vaata videost lähemalt.

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi