Kas sul on hea idee ja tahad luua uut idufirmat, kuid puuduvad õiged kontaktid? Ära muretse, sest sinu jaoks on loodud rakendus PIF, mis teeb just seda: aitab luua vajalikke ärikontakte.

PIF sarnaneb suuresti populaarse tutvumisrakendusega Tinder, kuid kohtingukaaslase leidmise asemel annab värsketele ettevõtjatele võimaluse leida ja luua uusi ärikontakte, et sobivuse korral kohtuda ning maailma muutva ideega koos edasi minna.

android

Kasutaja registreerib end PIF-rakendusse Facebooki konto kaudu ja sealt võtab rakendus ka pildi profiili jaoks. Lisaks tuleb profiilile lisada lühike enesetutvustus koos potentsiaalse äriideega. Seejärel määrab rakendus kasutaja asukoha, mis võimaldab teistel lähedal asuvatel kasutajatel sarnaselt Tinderiga vaadata tema profiili ning seal näpuga vasakule või paremale nipsates otsustada, kas ta soovib konkreetse profiili omanikule anda märku soovist lähemaks suhtluseks. Kui teine pool vastab samaga, avaneb vestlusaken tulevase potentsiaalse koostöö lähemaks arutamiseks.

Rakendus hakkab Tinderist eristuma võimalusega huvipakkuva kasutajaga otsekontakti astuda teise kasutaja vastust ootamata. Kuigi see võib tunduda pealetükkivana, on sellel funktsionaalsusel siiski üks reegel.

Lae ärikontaktide ja tutvumisäpp PIF - Connecting You Forward alla Digitarga rakenduste poest tasuta.
Laadi ärikontaktide ja tutvumisäpp PIF – Connecting You Forward alla Digitarga rakenduste poest tasuta.

Selliselt on vestlust võimalik alustada vaid nii mitmel korral, kui samasugusele vestlusele on antud vastupidine luba. Ehk kui mõni kasutaja on sinuga sellisel viisil kontakti astunud ning sa oled selle vestluse aktsepteerinud, saad ka ise tulevikus ühel korral selliselt järgmise kasutajaga vestlusesse astuda.

PIF: “Meil kõigil on inimesi, kellega me tahaksime kontakte luua, kuid hetkel me ei pruugi isegi teada, et nad olemas on.”

PIF on suurepärane vahend viimaks kokku värskeid idufirmasid uute arendajate ja investoritega või lihtsalt samal alal tegutsevaid inimesi. Rakendus annab võimaluse tutvuda inimestega, kelle olemasolu oli seni teadmata. PIF on saadaval nii iOS-i kui ka Google’i rakenduste poes.

Allikas: PIF Is Tinder For Networking Entrepreneurs

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid