Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Painduv tehnoloogia teeb esimesi aga julgeid titesamme.

Painduv telefon ehk kuidas klapiga telefonid tagasi tulevad

#lg #painduv #samsung

Samsung on rääkinud aastaid, kuidas nemad tulevad turule painduvate telefonidega ja LG näitas publikule kolme Flex-seeria telefoni, mis üritasid olla painduvad. Lenovo tutvustas juuni alguses Tech Worldil kontseptsiooni painduvast telefonist.

Klapiga telefonid olid kunagi esirinnas, siis tulid nutitelefonid ja näitasid, kui lihtsaks muudab puutetundlikkus maailma. Peatselt võime oodata painduvaid “klapiga” telefone uuesti ning Samsung ja Lenovo saavad sellega peatselt hakkama.

Lenovo C+

Kontseptsioonide ja videote põhjal võime nimetada seda nutitelefoni, mis muutub ühe liigutusega nutikellaks.

Lenovo avalikustas, et mõne kvartali pärast võime sellist painduvat telefoni poelettidel näha. Painduva ekraaniga telefon ajab kõik tehnoloogianohikud elevile, sest Tech Worldil demonstreeriti seda juba rahvale avalikult.

Konkurendid

Samsung Galaxy S7 Edge ja Note 7 on toonud tavatarbijale pooleldi paindunud ekraaniga nutitelefoni. LG Flex on üritanud olla tulevikukuulutaja, kes annab aimu, millised võiksid olla meid ümbritsevad seadmed ja ekraanid. Praktilisust sellel tootel veel ei ole ning igaühe käes seda näha veel ei saa.

Mida me ikkagi ootame?

Eelmise sajandi lõpul näidati piltidel kontseptsioone, kus painduv elektroonika jõuab klientideni, kuid seda veel juhtunud pole.

Tõepoolest on LG G Flex ja Samsungi tippklassi telefonid nii-öelda paindunud, kuid seda siiski ainult mõne kraadi võrra kumerust illustreerides. Detailid, kuidas saada painduvaks, on hoopis väljakutse, mille taga telefonide kõik tootjad kükitavad, sest vastasel juhul istuvad inimesed need kumeraks või tekitavad tootele muul moel kahju.

 

 

ehk Wise Gadgets on tehnoloogiahuviline, kelle elu eesmärgiks on ühendada kõik vanaemad võrku. Pole möödunud päeva, kus tehnika-laadset vidinat pole katsunud. "2012. aastal hakkasin filmima videoid YouTube'i portaali ning praeguseks hetkeks olen vaadatud tehnikapersoon, kogudes fänne kõikjalt maailmast," selgitab ta. "Üks hea sõber on öelnud mulle kord, et ma hingan ja söön tehnoloogiat. YouTube, Facebook, fotograafia, videod ja tehnoloogia on üks väga suur osa igapäeva elust."

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi