Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Päevanipp: kuidas peita iPhone’i tehaserakendused oma telefonis

#apple #iOS #iOS 9 #iPhone #Rakendused #Tarkvara #tarkvaraviga

Nutitelefonikasutajad, kellele meeldib puhtust ja korda hoida ka oma iPhone’is, saavad seda värskelt avastatud tarkvaravea abil teha veelgi tõhusamalt.

Kindlasti kasutavad i-telefone ka paljud sellised inimesed, kellele meeldiks oma telefonis näha ainult rakendusi, mis ka reaalset kasutust leiavad ning kõikvõimalikud Podcastid, iBooksid jms silma alt ära kustutada või vähemalt peita soovivad. Üheks lahenduseks on kõik kasutust mitteleidev ühte kausta kokku korjata ning mure sellega lahendada, kuid värske iOS 9 tarkvaraviga võimaldab palju enamat – rakendused ekraanilt täielikult peita.

Kuna Apple ei ole seda funktsiooni ilmselt teadlikult arendanud, siis päris ära rakendused telefonist siiski ei kustu ning Spotlighti otsingut kasutades on need siiski kergesti ligipääsetavad. Rakenduse peitmiseks tuleb luua peidetavate rakenduste jaoks kaust, rakendus kaustast välja lohistada ning näppu rakendusel hoides kodunuppu vajutada. Trikk töötab samamoodi ka allalaaditud rakenduste peal.

Kui peale rakenduse kustutamist seda siiski tagasi tahta, siis piisab lihtsast restardist, mis need endistele kohtadele tagasi asetab.

Allikas: techcrunch

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid