Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Ooteaeg on viimaks läbi ning terve aasta kaane all haudunud kuulujutud saavad peagi kinnitatud või ümber lükatud. Uusi iPhone’i mudeleid näeme juba sellel kolmapäeval alates kella 20-st ning muidugi teeb ka Digitark aasta oodatuimast pressikonverentsist otseblogi. Püsi lainel, sest uudis hakkab täienema jooksvalt…

Taavi Õmblus 12. september 2018 21:46

Pressikonverents on lõppenud. Nüüd ei jää üle muud kui oodata 28. septembrit, mil telefonid lõpuks Eestisse jõuavad. Tasub olla kiire, sest esimene ports telefone müüakse poodidest kindlasti tundidega läbi.

Taavi Õmblus 12. september 2018 21:45

Alates 24. septembrist on saadaval ka uuendus Macbook’idele, mis toob teiste seas kasutajani uue disainiga rakendustepoe ja “tume” režiimiga.

Taavi Õmblus 12. september 2018 21:43

Taavi Õmblus 12. september 2018 21:42

iOS 12 hakkab uuendusena telefonidesse saabuma alates järgmisest nädalast.

Taavi Õmblus 12. september 2018 21:41

Uued telefonid tulevad Eestis müügile alates 28. septembrist.

Taavi Õmblus 12. september 2018 21:34

iPhone Xr aku peab tervelt tunni jagu kauem vastu kui iPhone 8.

Taavi Õmblus 12. september 2018 21:33

Taavi Õmblus 12. september 2018 21:32

Kaameraid on sel vaid üks, kuid loomulikult parim kõikidest senistest iPhone’idest, mis suudab ühe 12 MP lainurk kaameraga teha, mida iPhone 8 Plus suutis kahega – portreefotosid.

Taavi Õmblus 12. september 2018 21:31

3D touch on kadunud, kuid see on asendatud funktsiooniga Haptic touch.

Taavi Õmblus 12. september 2018 21:28

Erinevalt Xs ja Xs Max-ist on sel telefonil veel LCD ekraan, mis on suuruselt 6,1”, kuid tänu servast-servani ekraanile on sellegipoolest väiksemate ülddimensioonidega kui iPhone 8 Plus.

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid