Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Maailm on juba valmis ja ootusärevuses - millised murrangulised muutused tulevad koos iPhone 8-ga?

Ootusärevus: iPhone 8 toob täisekraani ja juhtmevaba laadimise?

#apple #iPhone #iPhone 7 #iphone 8

Apple’i järgmine lipulaev iPhone 8 peaks tarbijateni jõudma sügisel, mistõttu on internetis hakanud levima juba kuulujutud ning lekked, mis lubavad arvata, kuidas uus õunatelefon välja hakkab nägema ning mida see teha oskab.

Internetis liiguvad mitmed "lekkinud" kontseptsioonid, milline võiks iPhone 8 välja nägema hakata.
Internetis liiguvad mitmed “lekkinud” kontseptsioonid, milline võiks iPhone 8 välja nägema hakata.

2017. aastal muudetakse iPhone’i disaini märkimisväärselt ja viimased lekked on vihjanud, et esipaneeli hakkab täitma vaid ekraan.

Praegu pole uue iPhone’i välimuse kohta liiga palju teada. Üks suuremaid väiteid on aga see, et uus iPhone tuleb juhtmevaba laadimisega, mis tähendab täiendavat mugavust. Esiteks saavad ka Apple’i kasutajad esmakordselt tunda mõnu juhtmevabast laadimisest, mida osa Androidi kasutajaid on nautinud juba aastast 2008.

Nii ei pea telefoni enam panema juhtme taha, vaid võib tühja akuga nuhvli asetada plaadile, mis on ühendatud pistikuga ja õunatelefon hakkab nii-öelda läbi õhu laadima.

Kuulduste kohaselt peaks uus telefon jõudma müügilettidele septembri keskpaigas.

ehk Wise Gadgets on tehnoloogiahuviline, kelle elu eesmärgiks on ühendada kõik vanaemad võrku. Pole möödunud päeva, kus tehnika-laadset vidinat pole katsunud. "2012. aastal hakkasin filmima videoid YouTube'i portaali ning praeguseks hetkeks olen vaadatud tehnikapersoon, kogudes fänne kõikjalt maailmast," selgitab ta. "Üks hea sõber on öelnud mulle kord, et ma hingan ja söön tehnoloogiat. YouTube, Facebook, fotograafia, videod ja tehnoloogia on üks väga suur osa igapäeva elust."

Kommentaarid