Reisiotsinguportaal Traffel on juba mitu aastat pakkunud parimaid lennudiile. Pakkumised saadetakse kolm korda nädalas uudiskirjana e-postiga. Kolme eestlase – Indrek Kaldi, Cinzia Siigi ja Henrik Aaviku – loodud portaal on keskendunud just kauglendudele.

 

Hindade järgi võiks arvata, et tegu on odavlendude ja üheotsapiletitega, kuid pakkumistest leiab edasi-tagasi lennud korralikelt lennufirmadelt nagu Turkish Airlines, Lufthansa, British Airways, KLM, Finnair jne. Kuigi lennufirmad, mille kasumit odavate piletite pakkujad vähendavad, hoiatavad, et hinnad on vaid näiliselt odavad ja hiljem lisanduvad igasugused lisatasud, siis tihti on pakkumised võrreldes tavahindadega ikka väga soodsad.

Näiteks saatis Traffel 31. oktoobril välja pakkumised, mille seast leiab Riiast Krabile Tai Kuningriigis edasi-tagasi piletid 349 euroga. Firmaks on Norwegian ja pileteid saab valida novembrisse ja detsembrisse. Helsingist Dubaisse ja tagasi saab aasta lõpuni 105 € eest.

 

 

Kuidas nii soodsad hinnad võimalikud on?

 

Vahel on ulmeliselt madala hinna põhjuseks viga broneerimissüsteemis. Sellistel puhkudel tuleb kiiresti reageerida, sest vea avastamisel pakkumine likvideeritakse. Lisaks on alati kuskil käimas mõnda sihtkohta reklaamiv turunduskampaania või lennufirma enda soodustus. Tavainimesel võtaks kogu selle info väljaotsimine meeletult aega. Traffel on selle töö enda kanda võtnud.

 

Kellele see sobib?

 

Ennekõike reisihuvilisele, kelle õhkutõusmise kuupäevad pole rangelt paigas. Madalad hinnad on reeglina teatud aegadel, mis eeldab paindlikkust planeerimisel. Samuti eeldavad ülisoodsad piletid sageli kiiret reaktsiooni ja kasuks tuleb, kui valikus on mitu sihtkohta. Vahel inimesed tahavad lihtsalt minna uusi kohti avastama, mitte kindla saare kindlasse randa. Nendel tingimustel on parimad võimalused haarata kinni just mõnest väga heast pakkumisest.

Vähesed Traffeli saadetud pakkumistest on algusega Tallinnast. Lennud toimuvad nii Riiast, Helsingist kui ka kaugematest Euroopa linnadest.

Traffeli diilidest saab osa, tellides nende uudiskirja 60 € eest aastas ( sooduskoodiga “Digitark” saad selle 29 € eest), kasutades 5-eurost 24 tunni pääset või kuupaketti 7.90 €/ kuus.

Võta reisile kaasa ka kiire internet.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid