Nüüd saadaval Eestimaine meilietiketi raamat


virtuaalse_suhtlemise_kultuur_2.jpgDigitargast oled lugenud erinevaid postitusi meilietiketi ja virtuaalse suhtlemise teemal. Erinevad artiklid annavad näpunäiteid sellest, millal, kellega ja kuidas virtuaalkekkonnas suhelda. Kokkuvõtlik raamatuke iseõppijale, enesearendajale või õpetajale, on saadaval Eesti parimates raamatupoodides ja otse autorilt. Täiendatud trükk on müügil alates 2008 aasta juunikuust.

Hea, kui mõistame, et meie virtuaalne kirjaoskus on oluline ja et meie ise kujundame oma maine ning seda ka virtuaalsetes kanalites suheldes. Virtuaalse visiitkaardi ulatame igal hetkel kui virtuaalses keskkonnas suhtleme – kui inimesed meie kodulehele satuvad, meiega skypes, msn-is, jututoas vestlevad ja meie meile saavad.

Raamatuke pealkirjaga „Virtuaalse suhtlemise kultuur. Mida ma peaksin teadma meilietiketist?

Kogemustega suurettevõtete keskastmejuhist sai selle sajandi algul pühendunud koolitaja, kelle interaktiivsed seminarid keskenduvad suhtlemisele iseenda ja teistega. Katrinilt saab Digitargas nõu virtuaalse suhtlemise ja teeninduskultuuri valdkonnas toimugu see siis PC-s või Mac-is:)

Kommentaarid